Knyga vaikams apie psichologus pdf, epub, mobi

Knyga vaikams apie psichologus | Ina Banionienė, Aušra Pundzevičienė

Atsisiųsti knygą Knyga vaikams apie psichologus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus psichologijos studija

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 22×26, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 46
 • ISBN ar kodas: 9789955998747


 • Knyga vaikams apie psichologus.pdf
  Knyga vaikams apie psichologus.epub
  Knyga vaikams apie psichologus.mobi


  Knyga vaikams apie psichologus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Knyga vaikams apie psichologus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Knyga vaikams apie psichologus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Knyga vaikams apie psichologus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Knyga vaikams apie psichologus aprašymas

  Aprašymas

  Knygelė skirta 3-11 metų vaikams, besiruošiantiems lankytis pas psichologą (psichoterapeutą). Iliustruota paveikslėliais, kuriuos galima spalvinti. Vaikams suprantama kalba aiškinama, kas yra psichologas, kodėl vaikai pas jį patenka, kaip atrodo kabinetas ir kas ten vyksta. Knygelė naudinga ir tėvams – padės geriau suprasti, ko galima tikėtis iš psichologo ir psichoterapijos.

  “Ši maža, bet labai svarbi knygelė padės vaikams ir jų tėvams geriau suprasti, pasiruošti ir nebijoti iššūkių psichologo ir psichoterapeuto kabinete. Procesas gali būti ilgas, ne visada smagus, ne visada suprantamas. Tačiau norint kartu sėkmingai įveikti Problemą, svarbu pasitikėti, bendradarbiauti ir kantriai keliauti į naują patyrimą.”
  Aušra Kurienė, “Paramos vaikams centro” vadovė, psichologė psichoterapeutė

  Leave a Reply