Kodėl man patinka miego metas pdf, epub, mobi

Kodėl man patinka miego metas | Trace Moroney

Atsisiųsti knygą Kodėl man patinka miego metas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Educata

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 24×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 24
 • ISBN ar kodas: 9786098137101 • Kodėl man patinka miego metas.pdf
  Kodėl man patinka miego metas.epub
  Kodėl man patinka miego metas.mobi


  Kodėl man patinka miego metas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kodėl man patinka miego metas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kodėl man patinka miego metas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kodėl man patinka miego metas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kodėl man patinka miego metas aprašymas

  Aprašymas

  Australų iliustratorės Treis Moroni (Trace Moroney) ugdomosios paveikslėlių knygelės apie pozityvų mąstymą “Kodėl myliu…” ir “Kodėl man patinka…” yra skirtos 2–7 metų vaikams ir jų tėveliams, kuriems kasdien nutinka visko: ir gero, ir blogo.

  Knygelėse pasakojama, ką reiškia būti mylimam, mylėti save ir kitus; draugauti; parodyti, kad kitas svarbus; kiekvienos dienos ritualuose ir nuotykiuose atrasti tai, kas miela.

  “Savęs pažinimas, sugebėjimas suvokti ir panaudoti savo stipriąsias, gerąsias savybes įgyjamas su amžiumi ir patirtimi. Mažų vaikų skatinimas įgyti įgūdžių, atpažinti savo jausmus ir juos valdyti padeda jiems išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir pozityvų mąstymą – sukuria sveiką emocinį pagrindą.

  Pozityvus požiūris – tai polinkis nusiteikti optimistiškai ir viltingai. Pozityviai mąstantys žmonės nėra atitrūkę nuo realybės. Jie suvokia, kad blogų dalykų nutinka tiek pesimistams, tiek optimistams. Tačiau pozityvistai linkę neprarasti vilties ir sutelkti dėmesį į galimybių paiešką bet kokioje situacijoje.”

  Autorė

  Iš anglų kalbos vertė Elmė Sabonytė

  Knygų komplektas “KOMPLEKTAS. Kodėl myliu draugus + Kodėl myliu save + Kodėl myliu savo šeimą + Kodėl man patinka miego metas”

  Leave a Reply