Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės pdf, epub, mobi

Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims - meilės | Allan Pease, Barbara Pease

Atsisiųsti knygą Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786090127537


 • Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės.pdf
  Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės.epub
  Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės.mobi


  Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės aprašymas

  Aprašymas

  Koks skirtumas tarp vyrų ir moterų?
  Moteris nori, kad vienas vyras tenkintų kiekvieną mažiausią jos poreikį.
  Vyras nori, kad kiekviena moteris tenkintų vieną mažutį jo poreikį.

  Knygoje “Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės” rasite dvylika tiesų apie moteris, penkiolika paslapčių apie vyrus, daug įdomios bei intriguojančios informacijos apie vyrų ir moterų skirtumus bei skirtingą intymumo suvokimą.

  Kokie yra septyni meilės tipai
  Kokie yra vyrų patrauklumo kriterijai
  Kaip ir kodėl seksas prasideda mūsų smegenyse
  Kaip iššifruoti vyrų kalbą
  Kokie yra penki pagrindiniai dalykai, kurių moterys nori iš vyrų

  Bestselerių apie vyrų ir moterų santykius autoriai Allanas ir Barbara Pease’ai nestokoja sąmojo ir vertingų įžvalgų, aptardami šį subtilų klausimą. Tiesiai šviesiai, pasitelkdami nemažai populiarios mokslinės statistikos, anekdotų ar sentencijų, autoriai atskleidžia, kodėl vyrai ir moterys tokie skirtingi ir drauge panašūs.

  “Seksas tarsi oras: jis nesvarbus, kol jo nepristingame.”
  A. ir B. Pease’ai

  Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys, yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Jo pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į 32 užsienio kalbas, jos tiražas viršija keturis milijonus egzempliorių. Jo kuriamas populiarias televizijos laidas žiūri daugiau nei 100 milijonų žiūrovų. Laisvu nuo darbo (kai nekeliauja po pasaulį su paskaitomis apie bendravimą ir nerašo šešių naujų bestselerių) metu jis mokosi klausytis, kai jam kalbama.
  Barbara Pease vadovauja kompanijai Pease International, kuri leidžia vaizdo medžiagą, visame pasaulyje organizuoja mokymo kursus ir seminarus verslininkams bei tarnautojams. Be to, ji parašė tarptautinį bestselerį „Atminties kalba“ ir skaito paskaitas apie elgseną bei pasirengimą karjerai. Dar ji laiką leidžia kompanijos biuruose Australijoje ir Anglijoje bei mėgindama rasti kelią namo iš oro uosto.

  Iš anglų k. vertė Margarita Bautrėnienė

  Leave a Reply