Kol krentu pdf, epub, mobi

Kol krentu | Saulius Gudeliauskas

Atsisiųsti knygą Kol krentu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Made in LT

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 179
 • ISBN ar kodas: 9786099596501


 • Kol krentu.pdf
  Kol krentu.epub
  Kol krentu.mobi


  Kol krentu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kol krentu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kol krentu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kol krentu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kol krentu aprašymas

  Aprašymas

  Romanas „Kol krentu” – pirmasis rašytojo Sauliaus Gudeliausko atraktyvus psichologinis romanas.

  Skirtingi motyvai du veikėjus – Augustą ir Balį, jiems nežinant, atveda į tą pačią savianalizės aplinką, kurioje susipina tikrovės ir fantazijos motyvai. Romano pabaigoje, prieštaringo mąstymo ir požiūrių personažų keliai susikerta…
  Siužeto „C” linijoje, remiantis esamais ir būsimais mokslo pasiekimais, apjungiamos, atrodytų, visiškai skirtingos, bet kartu panašios, Augusto ir Balio istorijos. Painios mintys ir sapnai sukuria chaoso iliuziją, tačiau neprognozuojama įvykių seka formuluoja netikėtą, bet logišką teiginį – minčių chaosas turi ne tik tvarką, bet ir priežastį. Paaiškina, kodėl žodžiai prasilenkia su mintimis.

  Knygoje yra „baltieji” puslapiai – „Mąstai? Užrašyk savo mintis”. Juose užrašydamas kilusias mintis, skaitytojas gali aktyviai įsiterpti į personažų dialogą: prieštarauti ar pateikti savo atsakymus į iškilusius klausimus.

  Romanas „Kol krentu” išverstas į anglų, prancūzų, vietnamiečių kalbas.

  Leave a Reply