Kol nenuėjau miegot pdf, epub, mobi

Kol nenuėjau miegot | S. J. Watson

Atsisiųsti knygą Kol nenuėjau miegot pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9789955133001


 • Kol nenuėjau miegot.pdf
  Kol nenuėjau miegot.epub
  Kol nenuėjau miegot.mobi


  Kol nenuėjau miegot pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kol nenuėjau miegot pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kol nenuėjau miegot knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kol nenuėjau miegot pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kol nenuėjau miegot aprašymas

  Aprašymas

  Ryte moteris nubunda svetimame miegamajame, greta nepažįstamo vyro. Pažvelgusi į veidrodį nustėrsta, nes jos atspindys atrodo pasenęs dviem dešimtmečiais. Veidrodžio pakraštyje priklijuota nuotrauka žmogaus, šalia kurio ji pakirdo, su prierašu: “Benas, tavo vyras.”
  Po patirtos, kaip pati mano, automobilio avarijos, Kristina suserga tam tikra amnezijos forma, todėl geba prisiminti tik pastarąsias 24 gyvenimo valandas. Kasryt atsibunda užmiršusi savo biografiją ir privalo ją sužinoti iš naujo: kas toks yra sutuoktinis Benas, kas tokia ji pati, kur jie gyvena, ar turi vaikų. Romano pagrindą sudaro dienoraštis, kurį rašyti paskatina daktaras Nešas, be jos vyro Beno žinios tiriantis Kristinos negalią. Užrašai tampa vieninteliu į praeitį vedančiu keliu; kiekvieną rytą jai, suprantama, tenka priminti apie dienoraštį; antraip Kristina nė nežinotų, kad ji egzistuoja.
  Rašymas padeda atskleisti pamirštus dalykus – tarkim, kad ji buvo išleidusi romaną. Benas nuslėpė tiek šį, tiek kitus reikšmingus jos gyvenimo faktus. Kodėl elgiasi kaip rūpestingas globėjas, pasakojantis iškarpytą žmonos gyvenimo versiją, kad jos neįskaudintų? Ar manipuliuoja jos pasaulio suvokimu – pasaulio, kurio perprasti neleidžia atminties stoka ir kuris, regis, slepia aibę apgaulių.

  Leave a Reply