Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) pdf, epub, mobi

Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) | Valerija Vaitkevičiūtė

Atsisiųsti knygą Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Fotonija

 • Išleidimo metai: 2003
 • ISBN ar kodas: 9986-465-63-X


 • Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD).pdf
  Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD).epub
  Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD).mobi


  Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) aprašymas

  Aprašymas

  Šis kompiuterinis žodynas yra elektroninė populiariojo Valerijos Vaitkevičiūtės „Tarptautinių žodžių žodyno“ versija, kurioje išlaikytas spausdintinio žodyno turinys (virš 20000 žodžių) ir straipsnių struktūra. Šioje kompiuterinėje versijoje yra daug papildomų galimybių, praktiškai nepasiekiamų naudojantis knyga.
  Žodyne realizuota išplėstinė asociatyvinė (susijusių žodžių) paieška, t.y. pagal vieną ar kelis žodžius randamas žodis vienaip ar kitaip susijęs su juo. Pvz., išplėstinės paieškos lange surinkus žodį „teatras“, gaunamas tarptautinių žodžių, susijusių su teatru, sąrašas. Beje, tokia paieška reaguoja ne tik į tarptautinius, bet ir į bendrinės kalbos žodžius, tad analogiškai galima gauti sąrašą tarptautinių žodžių, susijusių, sakykim, su žodžiais „lietus“ ar „vėjas“. Galima suformuluoti užklausas ir iš keleto žodžių, paprastai atitinkančių kokį nors požymį. Pvz. užklausus „žalias brangakmenis“ gaunama, jog geriausiai tokią kombinaciją žodyne atitinka „aleksandritas“, „amazonitas“ ir „smaragdas“, taip pat pateikiami ir kiti kuo nors su žalia spalva ir brangakmeniais susiję žodžiai. Analogiškai, užklausus „juokas ašara“, tinkamiausiu žodžiu bus siūloma „tragikomedija“. Tokios paieškos galimybės nėra beribės – skaitytojas nesunkiai aptiks ir paradoksalius ar nevisai logiškus pasiūlymus, kurių sąsajos su užklausa paaiškės tik įdėmiai išstudijavus siūlomų žodžių straipsnius.

  Minimalūs reikalavimai kompiuterio įrangai:
  CD-ROM įrenginys;
  VGA arba aukštesnės skiriamosios gebos monitorius, rodantis 256 arba daugiau spalvų;
  Apie 200 MB laisvos vietos kietame diske diegimo metu; (įdiegus diske užima apie 150 MB)
  Apie 10 MB laisvos vietos kietame diske programos naudojimui iš CD (minimaliam diegimo būdas);
  100 MHz arba spar

  Leave a Reply