KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai | Agatha Christie

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
FNS Group

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS242 • KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai.pdf
  KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai.epub
  KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai.mobi


  KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas, 4 romanai aprašymas

  Aprašymas

  Agata Kristi – geriausia visų laikų detektyvų rašytoja, nes pagal parduotų knygų skaičių ji nusileidžia tik Biblijai ir Šekspyrui.
  Ir įspūdingų ūsų savininkas Erkiulis Puaro – visame pasaulyje žinomas ekscentriškas ir rafinuotas belgas seklys, kuris išmokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles.

  Šiame komplekte – 4 romanai:

  Herkulio žygiai

  Erkiulis Puaro savo išvaizda vargiai priminė antikinį graikų herojų. Vis dėlto – nusprendė detektyvas – jam, kaip ir Herkuliui, teko atsakomybė išvaduoti visuomenę nuo pačių nemaloniausių monstrų.
  Taigi prieš išeidamas į pensiją Puaro pasiryžo imtis dar dvylikos bylų: jo paties sau paskirtų „darbų“. Kiekvieną iš jų galima įtraukti į kriminologijos metraštį kaip herojišką dedukcijos žygdarbį.

  Žmogžudystė Mesopotamijoje

  Eimi Leteren suvokia, kad archeologinių kasinėjimų metu Irake gali nutikti kažkas siaubinga; kažkas susiję su “mieląja Luiza”, žymaus archeologo žmona.
  Po keletos dienų šalia kasinėjimų vietos turi pravažiuoti Erkiulis Puaro. Tačiau, Luizą kankinant siaubingoms haliucinacijoms, o įtampai tarp archeologų pasiekus beveik nebepakeliamą ribą, Puaro atvykimas gali būti šiek tiek pavėluotas…

  Kortos ant stalo

  Misteris Šaitana garsėja kaip šaunių vakarėlių rengėjas. Tačiau jis taipogi yra žmogus, kurio visi šiek tiek prisibijo.
  Todėl, kai jis Erkiuliui Puaro pasigyrė į žmogžudystę žvelgiantis kaip į tam tikrą meną, detektyvas šiek tiek abejoja, prieš priimdamas pakvietimą susipažinti su Šaitanos „privačia kolekcija“.
  Ir iš tiesų vakarėlis, prasidėjęs kaip įdomi bridžo partija, galiausiai virsta labai pavojingu žaidimu…

  Nebylus liudytojas

  Puaro gauna laišką iš moters, kuri įsitikinusi, kad jos giminaičiai bando ją nužudyti. Bet laišką jis perskaito per vėlai…
  Niekas neabejoja, kad nelaimingo atsitikimo priežastis yra guminis kamuoliukas, kurį ant laiptų paliko jos guvusis terjeras.

  Leave a Reply