KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 | John Gregory Betancourt

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eridanas

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS35


 • KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496.pdf
  KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496.epub
  KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496.mobi


  KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Ambero aušra. PFAF-494 + Chaosas ir amberas. PFAF-496 aprašymas

  Aprašymas

  “Ambero aušra. PFAF-494”

  Įžymiojo amerikiečio fantasto R. Zelazny gerbėjai puikiai žino , kaip rūpestingai autorius kūrė savo romanus , ypač “Ambero kronikas“. Tačiau ir jose liko šiokių tokių „baltų dėmių“. Ankstyva R. Zelazny mirtis sutrukdė jam pačiam paaiškinti kai kurias ne itin aiškias „Ambero kronikų“ vietas.

  Rašytojas J. G. Betancourtas ir Zelazny našlė Jane Lindskol atkūrė tą pirminį scenarijų, kurį sumanė pats Autorius. Štai taip pasirodė knyga „Ambero aušra“.

  “Chaosas ir amberas. PFAF-496”

  Pabėgimas į Chaoso Rūmus nepadėjo Oberonui pasislėpti nuo paslaptingo priešo, regis, užsibrėžusio tikslą sunaikinti visus jo šeimos narius. Negana to, išvykęs pasimatyti su karaliumi Utoru, nebegrįžo ir nežinia kur prašapo Dvorkinas. Tad Oberonui tenka be jo pagalbos spręsti galvosūkį: kaip išsigelbėti pačiam ir atkeršyti priešui, jei net nežinai, kas jis toks?

  Iš anglų kalbos vertė Danutė Šimkienė

  Leave a Reply