KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas | Fiodoras Dostojevskis

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Margi raštai

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS87


 • KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas.pdf
  KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas.epub
  KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas.mobi


  KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Broliai Karamazovai. I ir II tomas aprašymas

  Aprašymas

  Broliai Karamazovai. I tomas

  Tai didžiausias ir reikšmingiausias Dostojevskio romanas. Karamazovų šeimos narių ir su jais susijusių antraeilių personažų paveikslais rašytojas atspindi pagrindines savo epochos idėjas. Romano išeities taškas – permainų nuojauta, o argumentas – to meto gyvenimo dvasinė krizė. Autorius aukščiausiu filosofiniu ir meniniu lygmeniu, pateikdamas įtaigius argumentus pro ir contra polemizuoja su tokiomis alternatyvomis: tikėjimas ar ateizmas, idealizmas ar materializmas, protas ar dvasia, revoliucija ar taikus dvasinio tobulėjimo kelias.

  Romana sudaro keturios dalys. I-ajame tome spausdinamos pirma ir antra dalys.

  Broliai Karamazovai. II tomas

  Trečiojoje ir ketvirtojoje romano dalyse pasakojama, kaip buvo įvykdyta tėvažudystė, aiškinamos nusikaltimo priežastys. Autorius ypač pabrėžia žmogaus dorovinio instinkto galią, išaukština jauniausiąjį sūnų Aliošą, teisuolį ir žmonių mylėtoją.

  Leave a Reply