KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Ciklas

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS111


 • KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai).pdf
  KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai).epub
  KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai).mobi


  KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Ciklas “Metų vestuvės” (keturi romanai) aprašymas

  Aprašymas

  “Milanas. Santuoka iš išskaičiavimo” – serijos “Metų vestuvės” pirmoji knyga

  Rokas Mondelis ir Olivija Fitcdžerald kviečia Jus į vestuvių ceremoniją viloje ant Komo ežero kranto… bet tik jei Rokui pavyks atsikovoti savo nuotaką…

  Pasaulinės rinkos užkariautos, kaip ir nesuskaičiuojamas skaičius moterų širdžių. Bet tam, kad susigrąžintų teisę valdyti jam teisėtai priklausančius mados namus, Rokui reikia įrodyti: viengungiškas gyvenimas jau praeityje. Jo slaptas ginklas? Supermodelis Olivija Ficdžerald… ir šantažas, kad jis sugriaus jos karjerą, jei ji neprisiims mylinčios sužadėtinės vaidmens.

  Tačiau grįžimas ant podiumo Olivijai prikelia praeities nuoskaudas ir užuot ėjusi altoriaus link, ji sprunka. Pasaulis laukia sulaikęs kvėpavimą: ar pavyks Rokui grąžinti užsispyrusią nuotaką į bažnyčią?

  Iš anglų kalbos vertė Janina Užubalytė

  “Atėnai. Santuoka dėl palikimo” – serijos “Metų vestuvės” antroji knyga

  Kristianas Markosas ir Aleksandra Mondeli kviečia Jus į vestuvių ceremoniją Pantenono viešbutyje Atėnuose… bet tik jei Kristianas įtikins savo besilaukiančią nuotaką.

  Kristianas – Atėnų verslininkas, apstatęs miestą klestinčiomis kompanijomis. Dabar jis turi visus įmanomus turtus ir privilegijas, kurias galima nupirkti už pinigus. Trūksta tik vieno: įstabiosios, jausmingosios Aleksandros Mondeli. Jo geriausio draugo sesuo yra griežtai uždrausta. Iki kol jų abiejų nevaldoma aistra peržengia ribas… ir Aleksandra pastoja. Neapgalvotas Aleksandros ir Kristiano poelgis greit tampa vieša paslaptimi ir visuomenės apkalbų objektu. Net ir garbingas Kristiano pasiūlymas pasirūpinti ja ir kūdikiu nesuteikia vilties. Meilei čia vietos nėra. Bet aistra, kuri griauna bet kokias išdidumo sienas, vis dar nevaldoma…

  Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

  “Niujorkas. Santuoka dėl keršto” – serijos “Metų vestuvės” trečioji knyga

  Stefanas Bjanko ir Klėjo Norvud kviečia Jus į vestuvių ceremoniją Čestfylde, Niujorke… bet tik jei Stefanas pripažins savo primestą nuotaką…

  Stefanui galvoje tik viena mintis – kerštas. Paskutinis žmogus, kurį jis tikisi pamatyti prisiglaudus prie didžiausio jo priešo – nuostabioji Klėja Norvud. Ji vienintelė moteris, kuri atsispyrė jo žavesiui. Klėjos gyvenimas dabar tik šešėlis to, ką ji turėjo. Bet Stefanas vien žvilgsniu sugrąžina ją į praeitį, prikelia aistringą moterį, kokia ji kadaise buvo. Klėja turi tai, ko reikia jo kerštui įvykdyti. O Stefanas turi raktą į moters laisvę. Bet tam, kad padėtų vienas kitam, jie turi įvykdyti sandorio sąlygas… šokiruojančias sąlygas!

  Iš anglų kalbos vertė Rimantas Vitkus

  “Gazbija. Santuoka iš pareigos” – serijos ” Metų vestuvės” ketvirtoji knyga

  Jo didenybė Gazbijos šeichas kviečia Jus į karališką Zajedo ir Nadijos vestuvių ceremoniją Karališkose Gazbijos rūmuose… bet tik jei Zajedas ir jo nuotaka pasirašys vedybinį susitarimą. Naujai karūnuotas šeichas Zajedas Al Afzalas turi užsitarnauti savo šalies žmonių pasitikėjimą. O tai reiškia tik viena – tai ko šis pašėlęs mergišius visuomet vengė – santuoką. Jo patarėjai gal ir turi pulką gražuolių, tačiau sutikęs žavingąją Nadiją Amani Zajedas jau žino koks bus jo pasirinkimas.

  Vos tik nudžiuvus rašalui po santuokos įžadais, Zajedas sužino šokiruojančią tiesą. Nadija yra jo didžiausio priešo dukra! Nepaisant to, tamsiomis naktimis dykumoje Zajedo aistra jaunąjai žmonai tik intensyvėja. Bet ar užteks vien kūno troškimo ir karštų Nadijos prisilietimų, kad numalšintų šeicho pyktį?

  Iš anglų kalbos vertė Ramunė Puzaraitė

  Leave a Reply