KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Dainuokime su

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Didakta

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS25


 • KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD).pdf
  KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD).epub
  KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD).mobi


  KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Dainuokime su “Do Re Mi Fa”, 1 ir 2 dalys (su CD) aprašymas

  Aprašymas

  “Dainuokime su “Do re mi fa” (su CD)”

  Knygelėje “Dainuokime su “Do re mi fa” (su CD)” yra 12 dainų ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams.

  Dainelės įvairios – linksmos, žaismingos, atspindinčios vaikų pasaulėžiūrą. Skirtos ugdyti ir lavinti įvairiems vaikų gebėjimams: artikuliacijai, dikcijai, harmoninei klausai, atminčiai. Taktų viršuje surašyti akordai. Vaikai, kurie pažįsta natas, galės akompanuoti sau ar kitiems pritardami pianinu ar gitara.

  Galima mokytis dainelių net nepažįstant natų (iš klausos), nes prie rinkinio pridėtos dvi kompaktinės plokštelės, kuriose įrašytos ne tik fonogramos (karaokės versija), bet ir dainos su balsu. Įdainavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupės “DO RE MI FA” dainorėliai.

  “Dainuokime su “Do Re Mi Fa” 2 (su CD)”

  Dainų rinkinys “Dainuokime su “Do Re Me Fa 2” nors iš dalies sumažins repertuaro 13-18 metų moksleiviams stygių, padės tobulinti jų dainavimo gebėjimus, lavinti muzikinę klausą.

  Rinkinyje pateikta įvairaus pobūdžio, stiliaus (baladinės, kantri, rokenrolo), tempo, tematikos dainų pagal poetų M. Vainilaičio, J. Minelgos, A. Jonyno, J. Drazdausko, E. Šulinskienės, S. Nėries, Z. Sadauskaitės eiles. Šiame dainų rinkinyje yra ir paprastesnės melodinės struktūros, ir sudėtingesnių daugiabalsių dainų, artimų moksleivių pasaulėjautai.

  Leave a Reply