KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi | Erich von Daniken

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Didakta

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS89


 • KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi.pdf
  KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi.epub
  KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi.mobi


  KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi aprašymas

  Aprašymas

  “Dievų saulėlydis”

  Drąsiausias Ericho fon Denikeno kūrinys “Dievų saulėlydis”!

  Knygoje remdamasis nenuneigiamais daiktiniais įrodymais, senovės rašytiniais šaltiniais autorius teigia, kad senovėje Žemę lankė ateiviai iš kosmoso. Dauguma mūsų bandys paneigti tai, kad dievai – nežemiškieji ateiviai – praeityje lankė mus, skraidė moderniais aparatais, padėjo statyti ar pastatė piramides, darė genetinius eksperimentus su žmonėmis…

  Bolivijos Anduose – 4000 metrų aukštyje virš jūros lygio – stūkso Puma Punku, senovinio miesto griuvėsiai. Jo niekaip negalėjo pastatyti čia gyvenantys akmens amžiaus žmonės. „Čia yra kažkas tikrai dangiška“, – rašo Erichas fon Denikenas.

  „Dievų saulėlydyje“ tiksliai pagrindžiu dokumentais, kas gniaužė kvapą pirmiesiems lankytojams, maždaug prieš 400 metų žvelgusiems į šiuos didžiulius luitus. Parodau, ką archeologai atrado prieš kelis šimtus metų ir kiek daug per tą laiką buvo suniokota. Tyčia.“

  „Taip pat įrodau, kad Puma Punku pastatė ne akmens amžiaus žmonės.“

  „Vadinamieji dievai – nežemiškieji ateiviai – tikrai vėl grįš. Mūsų laukia milžiniškas sukrėtimas.“

  „Tačiau kiekvienas net ir neišmanėlis žino, kad tarp-žvaigždinės kelionės yra paprasčiausiai neįveikiamos dėl milžiniškų atstumų. Be to, nežemiškieji ateiviai niekada nebuvo į mus panašūs.“

  „Ką gi, brangūs skaitytojai, aš griaunu tokį išankstinį nusistatymą. Sistemingai. Po truputį.“

  Erichas fon Denikenas “Dievų saulėlydis”

  “Istorija neteisi”

  Bestselerių autorius Erichas fon Denikenas vėl demonstruoja savo nuojautą atskleisdamas tiesas, kurių nepastebėjo jo amžininkai. Atidžiai išnagrinėjęs šimtus senovinių, iš pažiūros nesusijusių tekstų, dabar pasiryžęs teigti, kad žmonijos istorija yra visiškai ne tokia, kaip skelbia pasaulio religijos. Ir jis turi įrodymų!

  Knygoje „Istorija neteisi“ Denikenas atidžiau pažvelgia į paslaptingą Voiničiaus rankraštį, kurio niekaip nepavyko iššifruoti nuo pat jo radimo laikų, ir skelbia netikėtas įžvalgas apie tokią pat neįtikimą Enocho knygą. Autorius taip pat atskleidžia stulbinamą istoriją apie Ekvadore dingusį požeminį labirintą, kuriame, kaip teigiama, buvo saugomi tūkstančiai auksinių plokštelių. Jis pateikia įrodymų, kad metalinių plokštelių biblioteka yra susijusi ne tik su Enocho knyga, bet ir su mormonais, kurie dešimtmečius jos ieškojo būdami įsitikinę, kad tose plokštelėse užrašyta jų protėvių istorija.

  O ką kalbėti apie paslaptingas linijas Naskos dykumoje, kurios žiūrint iš aukštai primena lėktuvų nusileidimo takus? Archeologai tvirtina, kad tai senoviniai procesijų maršrutai. „Susimąstykite!“ – šaukia Denikenas, atskleidęs duomenis, kurių archeologai net neketino tikrinti.

  „Istorija neteisi“ meta iššūkį jūsų intelektui… ir galbūt kai kuriems seniems įsitikinimams. Tai geriausia iš parašytų per daugelį metų Denikeno knygų!

  Autorius skaito paskaitas visame pasaulyje. Jis gyvena Šveicarijoje.

  Iš anglų kalbos vertė Donatas Masilionis

  Leave a Reply