KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai | Aleksandras Vasiljevas

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS65 • KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai.pdf
  KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai.epub
  KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai.mobi


  KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai aprašymas

  Aprašymas

  “Etiudai apie madą”

  Kiekviena Aleksandro Vasiljevo knyga tokia patraukli, nes jų autorius – ypatinga asmenybė. Jis nepaprastai talentingas, žavus ir artistiškas mados pasaulio senbuvis, sukaupęs begalę žinių apie madą, kostiumus ir aksesuarus, laiką ir žmones.

  „Etiudai apie madą“ – tai daugybė istorijų: A. Vasiljevo prisiminimai apie tėvus, dvarą Lietuvoje, taip pat žymiausių mados kūrėjų gyvenimo smulkmenos, pasvarstymai apie drabužių, aksesuarų raidą ir kaitą.

  Pasakojimai jus pakerės nepakartojama ypatingos epochos nuotaika, kvies į nepaprastas keliones nuo Paryžiaus iki pat Sibiro. Grakštus ir žaismingas rašymo būdas, intriguojantys mados genijų gyvenimo faktai, suteiks unikalią galimybę pažvelgti į meno pasaulio užkulisius. Tai – puiki dovana kiekvienam, besidominčiam mada, istorija, kultūra ir menu.

  Iš rusų kalbos vertė Irena Potašenko

  “Mados likimai”

  Garsiam mados istorikui, menotyrininkui ir teatro dailininkui Aleksandrui Vasiljevui mada yra profesija ir pašaukimas, taip pat dingstis pamąstyti apie meno, žmonių, šalių likimus.

  Kiekvienas knygos “Mados likimai” skyrius rodo nepaprastą susidomėjimą visais gyvenimo aspektais, atsidavimą savo veiklai ir meilę aprašomiems žmonėms.

  Aleksandras Vasiljevas entuziastingai pasakoja apie Egipto papuošalus ir šiuolaikinius drabužius, samprotauja apie garsių dizainerių likimus arba menininkų, kurių daugumą pats pažinojo, gyvenimą ir mirtį. Įvairiu laiku parašyti straipsniai parinkti ir pritaikyti šiandienos skaitytojams, o humoras ir vaiskus, atpažįstamas kalbos tonas pradžiugins daugybę Aleksandro Vasiljevo gerbėjų.

  Iš rusų k. vertė Rytė Janauskaitė

  Leave a Reply