KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 |

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žurnalų leidybos grupė

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS23


 • KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2.pdf
  KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2.epub
  KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2.mobi


  KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Gamink su manimi + Gamink su manimi 2 aprašymas

  Aprašymas

  “Gamink su manimi”

  “Tie žinomi žmonės iš televizoriaus ekrano irgi valgo. Visai kaip ir mes, rytais jie geria kavą, po pietų spintelėje ieško “ko nors saldaus” ir pyksta ant savęs, kai vakarais nueina miegoti plautuvėje palikę stirtą nešvarių indų. Ir jie – kas galėtų patikėti – netgi moka gaminti: užuot laukę, kol limuzinas nuveš į prašmatnų restoraną, patys sukasi virtuvėje! O kad žvaigždžių santykiai su puodais ir keptuvėmis – visai neblogi, turėjome progą įsitikinti spausdindami jų receptus „Žmonėse”: skaitytojai jais džiaugėsi, karpė iš žurnalų, keitėsi su kaimynais, galų gale pradėjo klausinėti, kodėl tų receptų nesudedame į knygą.

  Taigi ėmėme ir sudėjome. Skaitykite, išbandykite, skanaukite ir neabejokite: nė vienas negimė su samčiu rankoje, bet viską galima išmokti. Jeigu pavyko jiems – pavyks ir jums!”

  Su meile – “Žmonės”

  Žinomi Lietuvos žmonės pasirišo prijuostes ir stojo prie viryklių. Virė sriubas, kepė žuvis, troškino žvėrieną, minkė pyragams tešlą…

  Mėgiamiausių jų valgių receptai sugulė į spalvotą ir žaismingą knygą “Gamink su manimi”, kurioje kiekvienas ras, kuo praturtinti ir savo virtuvės repertuarą.

  “Gamink su manimi 2”

  Prieš keletą metų išleista pirmoji “Gamink su manimi” knyga sulaukė didelio skaitytojų dėmesio.

  “Gamink su manimi 2” – tai jau antroji garsių žmonių mėgstamiausių receptų knyga. Ir vėl žvaigždės – prie puodų…

  Žinomi Lietuvos žmonės pasirišo prijuostes ir stojo prie viryklių. Virė sriubas, kepė žuvis, troškino žvėrieną, minkė pyragams tešlą…

  Mėgstamiausių jų valgių receptai sugulė jau į antrą spalvotą ir žaismingą knygą „Gamink su manimi 2“, kurioje kiekvienas ras, kuo praturtinti ir savo virtuvės repertuarą.

  Išleidę pirmąją “Gamink su manimi” nerimastingai žvilgčiojome į knygynų lentynas: dainuoti ir šokti su žvaigždėmis visiems patinka, bet arkas nors norės su jomis gaminti?.. Ir ką gi – įsitikinome, kad mintyse užsukti į žinomo žmogaus virtuvę, jaukiai beplepant drauge su juo pačirškinti kepsnį, supjaustyti gužę salotų ar iškepti nuodėmingai skanų pyragą daugeliaiui skaitytojų labai patinka – knygos tiražą netgi teko kartoti.

  Išbandę receptus po kelis kartus, šįsyk lankomės jau pas kitus žmones, ragaujame kitokių patiekalų, stebimės – vėl ir vėl – jų išmone ar genialiu paprastumu. Jie tikrai moka ne tik dainuoti ir šokti!.. Ir jus kviečiame vėl užsukti į virtuvę: stebuklų ten dar liko.

  Gamink kartu su Vyteniu Pauliukaičiu, Nijole Narmontaite, Larisa Kalpokaite, Liepa Mondeikaite, Česlovu Gabaliu ir daugeliu kitų.

  Leave a Reply