KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos | Rasa Kuncaitė, Gintarė Markevičienė, Jūratė Zailskienė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Su pliusu

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS274


 • KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos.pdf
  KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos.epub
  KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos.mobi


  KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Gandriuko KUKO kelionės po Lietuvą, 2, 3 ir 4 knygos aprašymas

  Aprašymas

  Gandriukas Kukas – kitoks gandriukas. Vos išmokęs skristi jis ir norėjo skristi – ne bet kur, o virš Lietuvos!

  „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą” – tai pasakos apie Kuko keliones, kuriose jis susipažins su įdomiausiomis ir žinomiausiomis gimtinės vietomis, sutiks vis naujus pasakų veikėjus ir patirs daug įvairių nuotykių.

  Prie kiekvienos pasakos pateikti ir paaiškinti sunkesni žodžiai, knygelės II viršelyje įdėtas Lietuvos žemėlapis su pažymėtomis vietovėmis, kuriose lankėsi gandriukas Kukas, knyga iliustruota su pasakos siužetu susijusiomis spalvotomis iliustracijomis.

  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 2-oji knyga

  Antrojoje knygelėje gandriukas Kukas aplanko Trakus, Prienus, Birštoną, Kauną bei Rumšiškes ir supažindina vaikus su svarbiausiais šių vietovių turistiniais, gamtiniais ir istoriniais objektais.

  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 3-oji knyga

  Trečioje knygelėje gandriukas Kukas aplanko Kėdainius, Panevėžį, Anykščius, Rokiškį ir Pasvalį ir supažindina vaikus su svarbiausiais šių vietovių turistiniais, gamtiniais ir istoriniais objektais.

  Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą. 4-oji knyga

  Ketvirtoje knygelėje gandriukas Kukas aplanko Druskininkus, Varėną, Jurbarko apylinkes, Šakius bei Vilkaviškį ir supažindina vaikus su šių vietovių įdomiausiais objektais.

  Leave a Reply