KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara | Renata Ničajienė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sezoninė virtuvė

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS133


 • KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara.pdf
  KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara.epub
  KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara.mobi


  KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Pavasaris + Vasara aprašymas

  Aprašymas

  “Gero maisto dienoraštis. Pavasaris”

  “Gero maisto dienoraštis. Pavasaris” tai antroji knygų serijos “Gero maisto dienoraštis” knyga (pirmoji “Gero maisto dienoraštis. Žiema” buvo skirta žiemos sezonui). Ji turėtų patikti tiems, kurie pavasarį nori maitintis natūraliai sveikiau.

  Knygoje rasite gardžių sezoninių patiekalų su valgomais daigais, laukinėmis dilgėlėmis, pavasariniais ridikėliais, smidrais, rabarbarais receptų. Joje daug dėmesio skiriama sveikiau paruoštoms velykinėms vaišėms: lengviems kiaušinių ir mėsos patiekalams, šventiniams saldumynams be kvietinių miltų ir cukraus.

  „Gero maisto dienoraštis. Vasara“

  „Gero maisto dienoraštis. Vasara“ tai trečioji knygų serijos „Gero maisto dienoraštis“ knyga. Ji turėtų praversti visiems, norintiems vasarą leisti lengvai ir maitintis natūraliai sveikiau.

  Šioje knygoje rasite ne tik skanių, greitai ir lengvai pagaminamų patiekalų receptų su sezoninėmis uogomis, vaisiais ir daržovėmis, bet ir natūralių ledų, netradicinių lauko kepsnių, įvairių gaivinančių gėrimų receptų.

  Ar žinojote, kad ledus įmanoma pagaminti tik iš dviejų ingredientų, o vietoj makaronų lakštų panaudojant cukinijas galima iškepti puikiausią lazaniją? Šiuos ir daug kitų skanių ir naudingų patiekalų receptų rasite vasarai skirtoje knygoje.

  Knygų serija „Gero maisto dienoraštis“ sugulė į keturias, skirtingiems metų laikams skirtas knygas. Tai dienoraščio forma parašytos kulinarinės knygos, kiekvienai metų dienai jose rasite po vieną ne tik skanų, bet ir sveiką receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų. Po kiekvienu receptu skaitykite dietistės komentarą, kuris patvirtins patiekalo naudingumą. Receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami, po jais tokie ženkleliai: „Be cukraus“, „Be glitimo“, „Be laktozės“.

  Knygų serija “Gero maisto dienoraštis” sugulė į keturias, skirtingiems metų laikams skirtas knygas. Tai dienoraščio forma parašytos kulinarinės knygos, kiekvienai metų dienai jose rasite po vieną ne tik skanų, bet ir sveiką receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų.

  Po kiekvienu receptu skaitykite dietistės komentarą, kuris patvirtins patiekalo naudingumą. Receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami, po jais tokie ženkleliai: “Be cukraus”, “Be glitimo”, “Be laktozės”.

  Visos “Gero maisto dienoraštis” knygos:

  Pirmoji knyga – “Gero maisto dienoraštis. Žiema”

  Antroji knyga – “Gero maisto dienoraštis. Pavasaris”

  Trečioji knyga – “Gero maisto dienoraštis. Vasara”

  Ketvirtoji knyga – “Gero maisto dienoraštis. Ruduo”

  Leave a Reply