KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) | Marija Milaš

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Satwa

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS193


 • KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos).pdf
  KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos).epub
  KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos).mobi


  KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Gydomės vaistiniais augalais. Liaudies medicinos žinovė Marija Milaš pataria (5 knygos) aprašymas

  Aprašymas

  “Citrinos ir kiti citrusiniai nuo 100 ligų”

  Šioje knygoje “Citrinos ir kiti citrusiniai nuo 100 ligų” mes apžvelgsime plačiausiai paplitusius citrusinius: citrinas, apelsinus, greipfrutus, mandarinus, o taip pat kai kuriuos retesnius vaisius. Čia papasakosime apie tai, kaip naudoti citrusinių eterinius aliejus aromaterapijoje. Jums pateiksime skanių ir originalių receptų iš šitų egzotiškų vaisių.

  “Čiobreliai nuo 100 ligų”

  “Saulėtose kalvose dažnai galima sutikti neaukštų aromatingų žolių, pasidabinusių smulkiais violetinės spalvos žiedais – tai čiobreliai. Pats žodis čiobrelis yra kilęs ir graikiško thymon, kuris reiškia „jėga“. Senovės Graikijoje čiobreliai simbolizavo graciją ir eleganciją.

  Viduramžiais alchemikai čiobreliams priskyrė magiškų savybių. Pagonių laikais šias žoles slavai naudodavo apeigoms. Nuo seno į šias žoles žiūrėta su ypatinga pagarba. Manyta, kad jos gali žmogui grąžinti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę.

  Avicena rekomenduoja kaip naikinančią kirmėles, skatinančią šlapimą išsiskyrimą ir varančią akmenis priemonę. Čiobrelių kvapas stimuliuoja intelektą.

  Knygoje rasite receptus įvairių ligų gydymui. O taip pat kulinarijos receptus, kuriuose parodyta, kaip, naudojant čiobrelius padaryti kasdienius valgius skanesniais ir sveikiasniais.”

  “Mėtos ir melisos nuo 100 ligų”

  Mėtos buvo aukštai vertinamos Senovės Graikijoje ir Romoje. Jos savo aromatu gydo ir atstato daugelio žmogaus sergančių organų funkcijas. Mėtas užsiūdavo į pagalves, kad miegas būtų gilus ir sveikas. Senovės Romoje tikėjo, kad jos gerina protinę veiklą ir ant galvos nešiojo vainikus iš mėtų šakelių. Mėtos buvo plačiai vartojamos gydymo tikslams arabų, kinų ir japonų medicinoje.

  Ilgus amžius jos buvo efektyvi gydomoji priemonė nuo įvairiausių ligų: ir nuo skrandžio, ir nuo nervų, ir nuo peršalimo.

  Melisos taip pat vienos žinomiausių prieskoninių aromatinių ir gydomųjų augalų, kurie lydi žmoniją jau daug amžių. Jas augino Romoje daugiau negu prieš du tūkstančius metų. Įkvepiant melisų aromato, eteriniai aliejai dizinfekuoja plaučius ir juos veikia priešuždegimiškai. Taip pat melisos veikia spazmolitiškai ir nuskausminančiai dieglių metu. Jų užpilas ramina nervus, gydo peršalimo ligas ir gripą. Melisos gydo nuo skrandžio ir žarnyno ligų, lėtinių katarų, astmos, širdies neurozių, dusulio, padidėjusio kraujospūdžio, ginekologinių ligų ir, išoriškai, sergant reumatu.

  “Auksinis ūsas ir indiškasis svogūnas”

  “Auksinis ūsas ir indiškasis svogūnas” – tai ne medicinos vadovėlis. Ši Marija Milaš knyga supažindina su dviem populiariausiais liaudies medicinos augalais – auksiniu ūsu ir indiškuoju svogūnu, kurie naudojami kaip gydymo priemonė nuo daugelio susirgimų. Autorė smulkiai aprašo augalų savybes, jų auginimo bei priežiūros ypatumus ir pateikia daug praktinių patarimų, kaip naudoti šiuos augalus gydant plaučių, skrandžio, širdies, prostatos ligas, taip pat radikulitą, artritą bei daugelį kitų susirgimų.

  “Alavijas ir kalankė”

  Alavijas / alijošius ir kalankė – tie vaistiniai augalai, kuriais ištisus metus mes galime pasinaudoti bet kuriuo metu. Dėl to nereikia bėgti į vaistinę, nereikia pakloti pinigų sumos. Jie prieinami kiekvienam žmogui, o preparatai, paruošti šių augalų pagrindu, praktiškai neturi jokių kontraindikacijų.

  Kokius susirgimus gydo šie augalai? Kaip paruošti vaistinius preparatus alavijo ir kalankės pagrindu ir teisingai juos vartoti?

  Į šiuos ir kitus klausimus atsako gydovė Marija Milaš.

  Leave a Reply