KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis | Patrick Rothfuss

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS83 • KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis.pdf
  KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis.epub
  KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis.mobi


  KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Išminčiaus baimė. Pirma ir antra dalis aprašymas

  Aprašymas

  Išminčiaus baimė. Pirma dalis

  „Išminčiaus baimė“ – knygos „Vėjo vardas“ tęsinys.

  – Būk atsargus kelionėje, – tarė jis susirūpinusiu veidu. – Ir prisimink: visi išminčiai bijo trijų dalykų – jūros per audrą, nakties be mėnulio ir romaus žmogaus pykčio.

  Patrick Rothfuss (Patrikas Rotfusas; g. 1973 m.) – amerikiečių autorius; jo pirmoji knyga “Vėjo vardas” tik išėjusi, sukėlė ažiotažą tarp maginės fantastikos skaitytojų; šiuo metu ji pelnytai atsiduria vienoje gretoje su “Žiedų valdovo” trilogija. Tačiau tai buvo tik pirmoji trilogijos dalis. „Išminčiaus baimė“ – ilgai lauktas „Vėjo vardo“ tęsinys, rašytas keturis metus, ir toks ilgas, jog jį tenka leisti dviem tomais. Jūsų rankose – pirmasis.

  Patogiai įsitaisykite: „Pakelakmenio“ smuklėje keistas ir paslaptingas smuklininkas toliau pasakoja nepaprastą istoriją apie garsųjį Kvoutą. Netroškęs nieko daugiau, tik žinių, kurios padėtų jam sužinoti apie paslaptinguosius tėvų žudikus čandrianus, įžūlus ir nesitvardantis Kvoutas buvo priverstas palikti Arkanumą – magijos universitetą. Pats kaltas. Klajonės žeme ir jūromis jį nuveda į maerio Alverono dvarą ir dar toliau – į keistą Fajė karalystę, kurioje jis sutinka paslaptingąją Felurianą, kuriai iki šiol neįstengė atsispirti joks vyras…

  Kvouto istorija – klajonių ir žinių paieškos istorija, pilna intrigų ir paslapčių, magijos ir muzikos. „Išminčiaus baimė“ pasakoja, kaip Kvoutas iš įžūlaus ir nepaprastai protingo berniūkščio virsta vyru. Ir ne tik. Jis tampa legenda: garsas apie jo žygdarbius sklinda greičiau už vėją, o Kvoutas pamažu ima suprasti, kokia sunki gyvųjų didvyrių dalia.

  “Geriausia praėjusių metų maginės fantastikos knyga… Surijau ją per dieną – nuo ryto iki vakaro ir jau trokštu tęsinio. Tas Rothfussas velnioniškai geras.”

  Iš anglų kalbos vertė Vertė Aidas Jurašius

  Išminčiaus baimė. Antra dalis

  – Jei nori sužinoti, kas esi, eik tol, kol joks žmogus nebežinos tavo vardo. Kelionė yra didis lygintojas, didis mokytojas, ji karti kaip vaistas, ji žiauresnė už veidrodį.

  Patrick Rothfuss (Patrikas Rotfusas; g. 1973 m.) – amerikiečių autorius; jo pirmoji knyga “Vėjo vardas” sukėlė ažiotažą tarp maginės fantastikos skaitytojų. Šiuo metu ji pelnytai gretinama su J. R. R. Tolkieno “Žiedų valdovo” trilogija. Tačiau tai buvo tik pirmoji trilogijos dalis. „Išminčiaus baimė“ – ilgai lauktas „Vėjo vardo“ tęsinys, rašytas keturis metus, ir toks ilgas, jog jį teko leisti dviem tomais. Taigi čia – antroji „Išminčiaus baimės“ dalis.

  Kvouto klajonės ir nuotykiai tęsiasi. Išmokęs Haerte iš ademų paslaptingojo letani kovos meno ir įgijęs stebuklingą kardą Cezūrą, tačiau privalėjęs juos palikti, Kvoutas vėl leidžiasi į kelionę. Kelionė sudėtinga: tenka susitepti rankas krauju, pasitelkti ir drąsą, ir kilnumą, už kuriuos atsilyginama panieka ir naujais pavojais. Patyręs nusivylimų ir įgijęs išminties, grįžta į maerio Alverono dvarą, tačiau neilgam: užsitraukęs nemalonę palieka Severeną. Ir kelionė baigiasi ten, kur ir prasidėjo: Kvouto vėl laukia Arkanumas, magijos universitetas. Nes vėjo vardas vis dar neatskleistas. Tik šįkart viskas kitaip – Kvoutas nebe beturtis berniūkštis, o turtingas studentas, nors vis toks pat įžūlus, talentingas ir nesuvaldomas. Merginos, muzika, studijos dabar užpildo Kvouto gyvenimą, kuriame atsiranda vietos paslaptims ir meilei. Antroji diena „Pakelakmenio“ smuklėje baigėsi. Paslaptingas smuklininkas nutilo. Laukite tęsinio.

  Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius

  Leave a Reply