KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS74 • KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį”.pdf
  KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį”.epub
  KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį”.mobi


  KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Kaip nugalėti + Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” aprašymas

  Aprašymas

  Kaip nugalėti. Vienuolio, kuris pardavė “Ferrarį”, aštuoni gyvenimo ir verslo išminties ritualai

  “Tikrasis gyvenimo džiaugsmas yra paklusti vidiniam balsui ir tarnauti žmonėms. Būti gamtos jėga, o ne žemės dulke – savanaudiška ir besiskundžiančia būtybe, kuri verkšlena, esą gyvenimas nepasirūpino jos likimu ir pašykštėjo jai laimės. Aš aukoju savo gyvenimą kitų labui ir tol, kol būsiu gyvas, tarnystę žmonėms laikysiu didžiausia savo privilegija. Noriu būti visiškai išnaudotas iki man ateis laikas mirti. Kuo sunkiau aš dirbu, tuo prasmingiau gyvenu. Aš šlovinu gyvenimą dėl gyvenimo. Gyvenimas man nėra greitai tirpstanti žvakė, o didingas deglas, kurį man įdavė palaikyti ir kurį turiu perduoti ateinantiems. Todėl noriu, kad šis deglas degtų kuo skaisčiau.”

  George Bernard Shaw

  Populiarus knygų autorius ir paskaitininkas Robin Sharma patrauklaus pasakojimo forma kalba apie tai, kaip efektyviai vadovauti kompanijai, kaip uždegti žmones ir bendromis jėgomis siekti tikslo.

  Knygoje „Kaip nugalėti. Vienuolio, kuris pardavė “Ferrarį”, aštuoni gyvenimo ir verslo iš minties ritualai“ lyderiavimo meno guru Robinas Sharma vėl suveda mus su garsiuoju vienuoliu, pardavusiu „Ferrarį“. Knygos herojai dalijasi patirtimi, kaip pakeisti savo kompanijos gyvenimą ir drauge – asmeninę būtį.

  Autorius be galo meistriškai išgrynina amžių išmintį ir sutelkia ją į aštuonias, atrodytų, paprastas praktines pamokas, kuriomis remdamiesi organizacijų vadovai bei vadybininkai šiais sumaištingais laikais galėtų ugdyti savo pavaldinių dvasines savybes, lojalumą ir profesinius gebėjimus. Parašyta lengvo pasakojimo forma, ši knyga įkvėps Jus tapti talentingais vadovais, kurie kuria vertybes, pranokstančias laiką.

  Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis, Valda Višinskienė

  Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

  Žmonės, kuriems sekasi, svajoja apie aukštumas ir drąsiai rizikuoja, kad jų vizijos virstų tikrove. Jie žiūri baimei tiesiai į akis, įsitraukia į žaidimą ir gyvena plačiai. Kad ir kaip bijotų, jie vis tiek prašliaužia pro baimės duris. Verčiau dieną pabūti liūtu, nei visą gyvenimą būti avimi.

  Į knygą “Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė “Ferrarį” Robinas Shanna sudėjo geriausias mintis iš Vienuolio, kuris pardavė „Ferrari” serijos knygų ir sudarė lengvai skaitomą kalendorių, kad kiekviena jūsų gyvenimo diena būtų ypatinga.

  Knyga kalba apie tikrą sėkmę, prasmingus santykius, tarnystę žmonėms ir palikimą, kuris liks. kai mes išeisime iš šio pasaulio… ir dar apie daug kitų svarbių dalykų. Autorius bus jūsų bendrakeleivis kelyje į nuostabų gyvenimą, jis padės jums siekti pergalių, kuriomis galėsite didžiuotis sulaukę gyvenimo saulėlydžio.

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Jagelevičiūtė

  Leave a Reply