KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! |

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS77 • KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai!.pdf
  KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai!.epub
  KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai!.mobi


  KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Kaip susikurti norimą tikrovę + Susikurk save naujai! aprašymas

  Aprašymas

  Kaip susikurti norimą tikrovę

  “Gyvenimas – lyg paveikslo tapymas. Teptukas yra mūsų protas.”

  Oliver Wendell Holmes

  Knygos “Kaip sukurti norimą tikrovę” autorius Viljamas Atkinsonas (VViliam Walker Atkinson) vienas pirmųjų Vakarų pasaulyje ėmė kalbėti, kad žmogus, pasitelkęs minties traukos jėgą, gali pats kurti savo tikrovę. Drauge su garsiais savo laiko rašytojais, filosofais ir intelektualais jis organizavo “Naujosios minties” judėjimą.

  Sujungę Rytų filosofiją su krikščionybės doktrinomis, jie sukūrė savitą saviugdos sistemą ir išpopuliarino idėją, kad tikrojo dvasingumo tikslas yra padėti žmogui spręsti realias kasdienybės problemas. Būtent “Naujosios minties” judėjimas pasiūlė vizualizacijos, afirmacijos, minčių energijos kaupimo bei kitas technikas, kurios pripažįstamos bei reikalingos žmonėms ir mūsų dienomis. Viljamas Atkinsonas yra daugiau kaip šimto knygų autorius.

  “Mes nuolat spinduliuojame į aplinką silpnesnes ar stipresnes mintis ir paskui renkame savo mentalinio veiksmo vaisius. Tuos vaisius mums sukuria minčių traukos jėga. Mūsų mintys pritraukia kitų žmonių mintis ir pačius žmones, formuoja įvairias situacijas, sukuria palankias ar nepalankias aplinkybes, padeda siekti sėkmės ar įstumia į nesėkmę. Viskas priklauso nuo dominuojančių minčių.”

  William W. Atkinson

  Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

  Susikurk save naujai!

  Retas žmogus šiame pasaulyje gali pasigirti, kad jau yra užkopęs į aukščiausią savo sėkmės viršūnę. Kad ir kas būtumėte, knyga “Susikurkite save naujai!” padės jums pašalinti iš gyvenimo kelio tas kliūtis, kurios tikriausiai dar temdo jūsų padangę.

  “Šioje knygoje aš pateikiu 50 įžvalgų, kurios padės jums tiksliau įvertinti ir suprasti tas keblias situacijas, kuriose jūs ir milijonai kitų žmonių atsiduria kasdieniame gyvenime. Tikiuosi, kad tos idėjos paskatins jus mąstyti ir veikti kitaip, nei tą darėte iki šiol. Jūs sukursite save naujai!”

  Dr. Robert Anthony

  Leave a Reply