KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys | Laura Zailskienė, Deimantė Zailskaitė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Rosma

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS71 • KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys.pdf
  KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys.epub
  KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys.mobi


  KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Kerėtojos, 1 ir 2 dalys aprašymas

  Aprašymas

  Kerėtojos, 1 dalis

  Romano “Kerėtojos” pagrindinės veikėjos: dvi moterys – duktė ir mama. Pirmojoje dalyje kalbama apie skaudžių išgyvenimų kupiną merginos gyvenimą. Duktė nuo paauglystės maištauja ir, gyvendama savarankišką gyvenimą, draugauja su abejotinos moralės žmonėmis.

  Antroje dalyje kalbama apie jos motiną, karjeristę verslininkę. Netikėtame siužeto posūkyje jųdviejų gyvenimai susipina. Jų erotiniai nuotykiai, artimų ir ne taip artimų žmonių istorijos, kriminaliniai nutikimai priverčia jas perkainoti savo vertybes ir tai moteris suartina. Painios siužetinės linijos daro kūrinį intriguojantį, atspindintį šiuolaikinio moteriško gyvenimo realijas.

  Kerėtojos, 2 dalis

  Laura Zailskienė ir Deimantė Zailskaitė – motina ir dukra, rašančios apie šiuolaikinį pasaulį, kuriame ne viskas paprasta.

  “Kerėtojos 2 ” – tai “Kerėtojų” tęsinys ir tarsi atskiras romanas apie tuos pačius ir jau kitus personažus. Siužetui netrūksta nei detektyvinių elementų, nei erotinės intrigos, nei lengvos ironijos. Veikėjai siekia pinigų, valdžios, meilės, įtakos: klesti verslas, rezgamos klastos, ieškoma nugvelbtų milijonų, o už juos kažkas turi sumokėti gyvybe…

  Leave a Reply