KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys | Jurgis Brėdikis

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Santara

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS186


 • KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys.pdf
  KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys.epub
  KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys.mobi


  KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Kitokiu žvilgsniu, 1 ir 2 dalys aprašymas

  Aprašymas

  “Kitokiu žvilgsniu”

  Jurgis Brėdikis, pasiremdamas kvantinės fizikos, holografijos virpesių-rezonanso dėsniais ir kitais mokslo atradimais knygoje kitokiu žvilgsniu populiariai kalba apie tai, kas domina kiekvieną: apie žmogų kaip Visatos dalį, apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų informacinę komunikaciją pradedant nuo ląstelės DNR iki globalaus lygmens, sąsajas su Visatos informaciniu-energiniu lauku, apie nesuprantamus, tačiau egzistuojančius reiškinius, apie visuotinę nelygybę ir matricas, kurios valdo mus, apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies energijų darną, dvasingumą ir tikėjimą, apie holistinį gydymą, apimantį fizines, mentalines, emocines, dvasines sferas ir vidines nepaprastas savigydos galias.

  Akademikas Jurgis Brėdikis jau ankstesnėse knygose patraukęs skaitytojų dėmesį skvarbiu ir išmintingu mokslininko žvilgsniu į mus supančią Visatą ir joje vykstančius reiškinius atliepiančius Žmogaus dvasinei būsenai.

  Knygoje “Kitokiu žvilgsniu”, pasiremdamas naujausiais pasaulio mokslo žmonių ieškojimais ir atradimais, dar labiau išplečia apmąstymų lauką kuriame yra ir patikrintų tiesų, ir abejonių kurių autorius sąmoningai nevengia.

  “Kitokiu žvilgsniu, 2 dalis”

  Tai neeilinio skaitytojų susidomėjimo sulaukusios knygos „Kitokiu žvilgsniu” antroji dalis. Joje autorius, pasinaudodamas naujais asmeniniais potyriais ir pasaulio mokslo vis atnaujinama informacija, dar labiau išplečia pažinimo lauką apie žmogaus dvasines, emocines, mentalines sferas.

  Leave a Reply