KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) | Asta Kiselienė, Rima Virketienė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS189


 • KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga).pdf
  KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga).epub
  KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga).mobi


  KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga) aprašymas

  Aprašymas

  „Labas, raide“ – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ir pradedantiems skaityti vaikams. Knygos autorės – didelę mokymo skaityti patirtį turinčios pedagogės siūlo daugybę užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.

  Pirmoje „Labas, raide“ knygoje vaikai susipažino su pirmosiomis raidėmis, mokėsi skaityti atvirus skiemenis ir trumpus dviskiemenius žodžius.

  Antroje knygoje jie susipažino su dar neišmoktomis abėcėlės raidėmis, dvibalsiais, skaitė sudėtingesnius žodžius, sakinius, trumpus tekstus.

  Trečioje knygoje vaikai susipažins su dviraidžiais, minkštumo ženklu, tobulins skaitymo įgūdžius, atliks teksto suvokimo užduotis.

  Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kurie padės vaikui atlikti užduotis kuo savarankiškiau. Knyga naudinga ir specialiesiems pedagogams, logopedams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.

  Visos skaitymo pradžiamokslio “Labas, raide” dalys:

  Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)

  Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)

  Labas, raide. Mokausi skaityti (3 knyga)

  Leave a Reply