KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai | Birutė Lenktytė-Masiliauskienė

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tabula rasa

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS212 • KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai.pdf
  KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai.epub
  KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai.mobi


  KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai aprašymas

  Aprašymas

  Yra daugybė būdų pažinti ir tyrinėti aplinkiniam pasauliui. Tačiau bene maloniausias iš jų – žaidimas. Žaisdamas vaikas išmoksta susikaupti, bendrauti, savarankiškai atlikti užduotis. Tinkamai parinkti žaidimai lavina vaizduotę, atmintį, nuovokumą. Be to, tai yra puiki proga geriau pažinti savo vaiką bei padėti jam įgyti žinių ir įgūdžių, būtinų mokykloje.

  Šioje knygoje rasite pasakėlę, septynis žaidimus bei karpomas pasakos veikėjų figūrėles. Visi žaidimai vienaip ar kitaip susiję su pasakėle, jos veikėjais, todėl karpomas figūrėles galima naudoti tiek žaidimuose (ten, kur reikia figūrėlių), tiek ir pasakai inscenizuoti. Be to, šitaip vaikas skatinamas žaidimo metu fantazuoti, kurti pasakos tęsinius, naujus jau pažįstamų veikėjų nuotykius, lavinama jo kalba, loginis mąstymas, vaizduotė. Čia pateikiamos žaidimų taisyklės – tik mūsų pasiūlymai. Keiskite, papildykite jas, sugalvokite naujas, o dar geriau – leiskite tai padaryti vaikams!

  Žaidimai parinkti atsižvelgiant į vaiko brandumo mokyklai reikalavimus, todėl ypač tinkami būsimiesiems pirmokėliams. Tačiau juos mielai žaidžia ir jaunesni bei vyresni vaikai.

  Leave a Reply