KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti |

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS80 • KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti.pdf
  KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti.epub
  KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti.mobi


  KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Miesto šamanas + Laikas atgimti aprašymas

  Aprašymas

  Miesto šamanas

  Ši knyga “Miesto šamanas” skirta šamanų temai – ji dabar vis labiau traukia skaitytojų dėmesį.

  Tai pasakojimas apie senovinę polineziečių religiją, kurios praktikuotojai sugeba užmegzti tiesioginį ryšį su paslaptingomis gamtos jėgomis ir jų padedami paveikia fizinę aplinką. Havajuose ir kitose salyno salose ši religija dabar atgimsta ir įgauna naujų, šiuolaikiškų formų.

  Autorius apie vieną tokią formą ir kalba. Tai „miesto šamano“ menas. Ši formuluotė reiškia, kad mūsų dienų šamanai, pasitelkę savo galias, turi spręsti žmonių problemas ir visų pirma gydyti jų santykius: santykius tarp žmogaus ir gamtos, tarp žmogaus ir gyvenimo aplinkybių, tarp proto ir kūno, tarp materijos ir dvasios.

  Knygos “Miesto šamanas” autorius Seržas Kahilis Kingas (Serg Kahili King) yra žinomas Polinezijos tautų dvasinio bei kultūrinio palikimo tyrinėtojas. Jis šia tema rašo knygas, skaito paskaitas, skleidžia senąją polineziečių gyvenimo filosofiją ir stengiasi pritaikyti ją šiuolaikiniam civilizuotam žmogui.

  Iš anglų kalbos vertė Rita Banienė ir Andrius Rondomanskis

  Laikas atgimti

  Negatyvūs įsitikinimai – tai žmogaus sukurtos dogmos ir idėjos, o ne absoliučios tiesos. Pripažindami dogmas ir gyvendami pagal jas, mes slopiname savo tikrąją prigimtį, kuriai svetimi bet kokie apribojimai.

  Kad gyventume laisvai ir nepriklausomai, mums nereikalinga jokia įsitikinimų sistema. Mūsų smegenyse yra įrašyta tobula ir nenugalima Gamtos dėsnių galia.

  Nors visuomenė tą galią visaip bando nuslopinti, amžina prigimtinė jaunystės ir puikios sveikatos programa lieka neatskiriama mūsų fiziologijos dalis. Mums nereikia mokytis gamtos dėsnių, kad atskleistume jų galią. Kiekviena mūsų kūno dalis ir taip jau yra pavaldi šiems įstatymams. gebėjimas gyventi pagal juos mums duotas nuo gimimo.

  Knyga “Laikas atgimti” jus pažadins. Jūs gausite žinių, kurios padės jums transformuotis, idant jūsų rašomas gyvenimo scenarijus būtų sklandesnis ir šviesesnis.

  Knyga papasakos, kaip atkurti kūno, proto ir dvasios vienybę. Be to, ji padės jums nustatyti ir pakeisti ribojančius, o kartais ir neigiamą poveikį turinčius įsitikinimus – tokius, kurie jums trukdo bendrauti su žmonėmis, neleidžia geriau pažinti savęs ir savo galimybių.

  Šioje knygoje “Laikas atgimti” žinomas gydūnas ir ajurvedos žinovas Andreas Moritzas kalba apie natūralius sveikatos palaikymo būdus, apie mūsų ryšį su gamta ir santykius su visa gyvybe, kurios dalis mes esame.

  Iš anglų kalbos vertė Virginija Bertulienė

  Leave a Reply