KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų |

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS78 • KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų.pdf
  KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų.epub
  KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų.mobi


  KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą + Menas gyventi be ligų aprašymas

  Aprašymas

  Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą

  Daug kartų mačiau, kaip sunkiausi ligoniai, jau išgirdę “mirtiną” diagnozę, atgaudavo puikią sveikatą tiesiog pradėję sveikai maitintis ir pakeitę gyvenimo būdą.

  “Parašyti šią knygą nebuvo paprasta. Kelis kartus bandžiau jos imtis ir anksčiau, bet tai pasirodė esąs sunkiai įgyvendinamas sumanymas. Žodžiu, knyga gimė nelengvai. Galima, sakyti, pasitvirtino sena patarlė: „Kas vertinga, niekada nebūna paprasta.” Taip, aš esu įsitikinęs, kad tai pati vertingiausia iš visų mano iki šiol parašytų knygų.”

  Daglas Grehemas

  Žinomas amerikiečių gyvojo maisto propoguotojas Daglas Grehemas šioje knygoje “Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą” mokslinių tyrimų duomenis bei asmenine ir kitų žmonių patirtimi pagrindžia programos 80/10/10 naudą. Ši formulė reiškia, kad maitindamiesi neapdorotais vaisias ir daržovėmis 80 procentų kalorijų turime gauti iš angliavandenių, 10 procentų – iš riebalų ir 10 procentų – iš baltymų.

  “Šią knygą skiriu visiems, kurie tiki, kad turėti normalų kūno svorį ir puikiai jaustis yra jų prigimtinė teisė ir netgi pareiga – visiems, pasirengusiems nuolat siekti puikios fizinės formos ir geros sveikatos.

  Net jei jau maitinatės vegetariškai ar gyvuoju maistu, šioje knygoje vis tiek rasite principų, kurie jums leis žengti dar žingsnį į priekį. Todėl aš esu nepaprastai laimingas, kad galiausiai parašiau knygą apie programą, kurios daug metų mokiau gyvojo maisto valgytojų ir vegetarų bei veganų bendruomenes.”

  Daglas Grehemas

  Dagias Grehemas (Douglas Graham) žaliosios ir veganiškos mitybos idėjas puoselėja ir skleidžia nuo 1978 merų, jis yra vienas karščiausių šios srities entuziastų, teoretikų ir praktikų – visi jo teiginiai ir siūlymai paremti mokslinių tyrimų rezultatais ir asmenine bei daugybės kitų žmonių patirtimi.

  Dagias Grehemas – aktyvus sportininkas, treneris ir konsultantas. Mitybos klausimais jis yra konsultavęs daug pasaulinio lygio sportininkų ir aktorių, tarp kurių Holivudo žvaigždė Demi Mur (Moore), tenisininkė artyna Navratilova, NBA krepšininkas Ronis Grendisonas (Ronnie ąndison) ir žinomas kultūristas Kenetas Viljamsas (Kenneth G. Williams), kuris nuostabių rezultatų pasiekė maitindamasis vien veganišku maistu.

  Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

  Menas gyventi be ligų

  Knyga “Menas gyventi be ligų” yra platus žvilgsnis į visą sveikatos problemų spektrą. Autorius knygoje “Menas gyventi be ligų” kalba apie ilgaamžiškumo bei ligų priežastis, apie farmacinius vitaminus ir papildus bei vaistus, apžvelgia žmonijos mitybos istoriją ir šiuolaikinės civilizacijos problemas, daugelio kurių priežastis yra nesveika gyvensena ir nesveika mityba. Emocingi ir įtikinami Aršaviro Aterovo žodžiai skatina skaitytojus rinktis tokį gyvenimo būdą, kuris leistų džiaugtis geros sveikatos dovana.

  Aterovas sveikos gyvensenos klausimais susidomėjo netekęs dviejų savo vaikų. Jie susirgo visai jauni ir medicina jiems niekuo negalėjo padėti.

  Ieškodamas atsakymo į klausimą, kas lemia gerą žmogaus sveikatą, A. Aterovas ėmė studijuoti medicininę literatūrą ir įvairių pasaulio šalių gyventojų grupių mirtingumo ir sergamumo rodiklius. Apibendrinęs savo tyrimų rezultatus, jis padarė išvadą, kad viena iš lemiamų geros sveikatos sąlygų yra vegetariška ir žalia mityba. Nors šis atradimas iš esmės nėra naujas, autorius pabrėžia, kad apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną žmonės žino per mažai.

  Iš rusų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

  Leave a Reply