KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji | Ally Condie

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS113


 • KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji.pdf
  KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji.epub
  KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji.mobi


  KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Parinktieji + Kryžkelės + Sutiktieji aprašymas

  Aprašymas

  Parinktieji (1-oji trilogijos dalis)

  “Parinktieji” – pirmoji distopinių meilės romanų trilogijos dalis. Pagal trilogiją kompanijos „Disney“ ir „Offspring Entertainment“ ruošiasi statyti filmą.

  Kitos dalys – “Kryžkelės” ir “Sutiktieji”.

  Būdami septyniolikos jaunuoliai dalyvauja poravimo puotoje – savo Parinkimo pokylyje – ir sužino, kas taps antrąja puse sulaukus pilnametystės – dvidešimt vienerių.

  Kasija nekantraudama laukia svarbiausios savo gyvenime dienos – šiandien ji sužinos, kas tampa jos pora. Gauta žinia pribloškia ne tik merginą, bet ir aplinkinius: sistema parenka Ksanderį, geriausią draugą. Kasija nenustygsta iš džiaugsmo – būsimąjį partnerį ji pažįsta nuo vaikystės. Vis dėlto netikėtą laimę aptemdo smulkmena – techninė klaida: per poravimo šventę Kasija gauna mikrokortelę ir, ekranėlyje išvydusi kito vaikino, Kajaus, veidą, baisiai nustemba. Kajus priklauso prie bendruomenės atstumtųjų ir neturi teisės kurti šeimos. Kasijai neduoda ramybės klausimas: ar iš tiesų jai gali parinkti tą, kurį privalo mylėti visą gyvenimą? Pamažu į savo pasaulį ji įsileidžia ir įsimyli „sistemos klaidą“…

  Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė

  Kryžkelės (2-oji trilogijos dalis)

  Knyga „Kryžkelės“ – antroji Ally Condie trilogijos dalis, tęsianti intriguojančią istoriją, kuri prasidėjo pirmojoje dalyje – „Parinktieji“.

  Vėlei susitiksime su Kasija ir Kajumi – dviem likimo sujungtais ir išskirtais jaunuoliais.

  Pareigūnai Kajų ištremia į Išorines provincijas, apie kurias Kasija žino vien iš nuogirdų. Galiausiai mergina ryžtasi keliauti ir ten ieškoti savo mylimojo. Begalinis jos atsidavimas ir atkaklumas duoda vaisių – Kasija aptinka Kajaus pėdsakus, bet tik tam, kad sužinotų: jo nebėra…

  Kajus, ištremtas į užtikrintą mirtį Išorinėse provincijose, taip pat mėgina rasti kelią atgalios, pas Kasiją. Surezga planą, kaip saugiai pabėgti ir rasti pagalbą ten, kur kadaise lankydavosi jo seniai žuvęs tėvas.

  Kur nuves tokia pavojinga kelionė?

  Ar įstengs grįžti atgal į praeitį?

  Ką jis suvoks apie tėvus, save, Bendruomenę?

  Šį kartą Kasijos ir Kajaus – kartu ir mūsų – laukia ilga sunki kelionė, kupina iššūkių, pavojų, kelionė, suvesianti jaunuolius su dar nematytais žmonėmis. Kas gi tie naujieji Kasijos ir Kajaus pakeleiviai, kur ir nuo ko jie bėga, ką slepia?

  Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė

  Sutiktieji (3-oji trilogijos dalis)

  Ally Condie “Sutiktieji” – paskutinė ir labiausiai intriguojanti “New York Times” bestseleriu tapusios trilogijos dalis.

  Kitos dalys – “Parinktieji”, “Kryžkelės”.

  Trečioje knygoje ir vėl persikelsime j ateities pasaulį, kuriame veikia to-bula sistema: kūdikiui suteikiamas brūkšninis kodas, o idealiai tinkamos jaunuolių poros parenkamos rodikliniu būdu. Ir vis dėlto čia ima bręsti maištas: žmonės nebenori, kad jų gyvenimas būtų griežtai reguliuojamas. Sukilimas tuoj prasidės, ir visi nekantrauja sužinoti – kas gi yra jo vadas? Tuo metu šalį ištinka baisi nelaimė – maras. Karantino patalpos pilnos sustingusių pacientų… Sukilimas skelbiasi turįs vaistą. Visus kankina klausimai: ar vaistas išties padės, kas paskleidė marą ir kodėl jis plinta taip greitai?

  Dėl šios nelaimės Kasija lieka atskirta nuo artimųjų. Ji iki šiol neabejinga tiek Ksanderiui – Bendruomenės paskirtai savo porai, tiek ir Kajui – sistemos klaidai, jaunuoliui, kurį netyčiom pamilo. Abu vaikinus taip pat kankina ilgesys, jie jaudinasi, ar Kasijos nepasiglemžė baisioji liga. Tačiau nežinia, kuo visa tai baigsis. Regis, Kajui neabejinga drąsi ir graži pilotė Indija, su kuria jis atsiduria viename orlaivyje…

  Iš anglų kalbos vertė Irma Šlekytė

  Leave a Reply