KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate |

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS79 • KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate.pdf
  KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate.epub
  KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate.mobi


  KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Pasitikėjimo greitis + Pradėkite, kur esate aprašymas

  Aprašymas

  Pasitikėjimo greitis

  Knygos “Pasitikėjimo greitis” autorius tvirtina, kad pasitikėjimas yra lemiamas naujosios globalios ekonomikos ir dabartinių socialinių santykių veiksnys. Jei to veiksnio nėra, žlunga geriausios verslo strategijos, blogai funkcionuoja organizacijos, žmonėms sunkiau bendrauti tarpusavyje.

  Knygoje pateikta aiški ir detali sistema, kaip pasitikėjimą sukurti, išplėsti ir atkurti, jei jis prarastas.

  “VIENAS DALYKAS, KURIS KEIČIA VISKĄ

  Yra vienas dalykas, gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, šeimai, komandai, organizacijai, valstybei ir visai mūsų civilizacijai. Jei to dalyko nebus, žlugs net ir galingiausios vyriausybės, stipriausios kompanijos, įtakingiausi lyderiai, karščiausia draugystė ir meilė.

  O jei jį puoselėsime, tas vienas dalykas garantuos mums nepaprastą sėkmę ir klestėjimą visose veiklos srityse. Noriu pridurti, jog tas dalykas menkai tyrinėtas, daugelis jo reikšmės neįvertina ar apskritai ją neigia.

  Tas vienas dalykas yra pasitikėjimas.

  Pasitikėjimas, apskritai imant, veikia mus dvidešimt keturias valandas per parą ir 365 dienas per metus. Tai tas veiksnys, kuris lemia visų santykių kokybę, visos mūsų veiklos sėkmę bei visų pastangų vaisingumą. Tas pasakytina ir apie asmeninį, ir apie profesinį gyvenimą. Pasitikėjimas veikia kiekvienos esamos akimirkos turinį ir nuo pasitikėjimo priklauso, kokios tos akimirkos bus ateityje.

  Daugeliui žmonių pasitikėjimas yra sunkiai suvokiamas ir neapčiuopiamas reiškinys, jie nesugeba į jį pažvelgti pragmatiškai – kaip į realiai egzistuojančią vertybę, kurią, beje, galima sukurti kur kas greičiau, nei kad jiems atrodo.

  Šiandien matome, kaip mūsų visuomenę drasko korporacijų skandalai, terorizmo grėsmė, politinės machinacijos ir pašliję žmonių santykiai – tai yra visuotinio pasitikėjimo stygiaus rezultatas. Tačiau aš tvirtinu, kad tą pasitikėjimą galima atkurti ir išplėsti. Tai yra būtina, jei norime toliau augti ir siekti asmeninės bei visuomeninės gerovės. Ir tai yra esminis veiksnys, lemsiantis pasaulinės ekonomikos raidą.

  Taip pat esu įsitikinęs, kad pasitikėjimo kupiną atmosferą galimą sukurti kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Priešingai, nei daugelis mano, tai priklauso tik nuo mūsų pačių. Jūs esate pasitikėjimo kūrėjai!”

  Stephen M. R. Covey

  Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis ir Jonas Vitkūnas

  Pradėkite, kur esate

  “Istorijos, kurios sudėtos į šią knygą – tai keturiasdešimt keturios mano išmoktos gyvenimo pamokos. Gavau tas pamokas įvairiausia forma – įskaitant ir privačius susirašinėjimus bei asmeninius pokalbius su įvairiais žmonėmis.

  Nebijokite šiuolaikinės visuomenės iššūkių ir sutikite juos pakelta galva! Gal jums gresia atleidimas iš darbo arba norite išeiti patys, gal grįžtate į darbo rinką po tarnybos armijoje, sulaukę, kol ūgtelės vaikai, ar įveikę sveikatos krizę. Galbūt abejojate, kokios veiklos imtis, ir ieškote naujų idėjų… galbūt… Tokių žmonių esu matęs daug. Jeigu esate iš jų tarpo, ši knyga jums padės!”

  Chris Gardner

  Ši knyga “Pradėkite, kur esate” yra autoriaus išpažintis apie savo nueitą kelią. Krisas Gardneris labai nuoširdžiai, detaliai ir be jokių pagražinimų pasakoja, kaip jam pavyko pakilti į verslo sėkmės viršūnę ir kokias pamokas jis turėjo išmokti, kad tai galų gale įvyktų. Užaugęs aplinkoje, kuri „nieko gero nežadėjo“, jis labai anksti susikūrė šviesią viziją ir paskui nepailsdamas jos siekė – „kalė savo priekalą“, kaip sako jis pats, ir padėjo tai daryti kitiems.

  Krisas Gardneris sako – ir iliustruoja tai gyvais pavyzdžiais – kad net sunkiomis sąlygomis mūsų galimybės niekur nedingsta ir kad mes visada galime „siekti savo tolimiausios žvaigždės“.

  Christopher Paul Gardner yra žinomas verslininkas, filantropas, rašytojas ir paskaitininkas. Jo sėkmės istorija – tai gyvas pavyzdys, kad iš tikrųjų kūrybingi, pozityviai nusiteikę ir nemėgstantys pasiduoti žmonės sugeba pakilti virš pačių nepalankiausių aplinkybių.

  Chris Gardner aktyviai dalyvauja labdaringoje veikloje, padeda benamiams (tokiems, koks kadaise buvo pats) ir kitiems pagalbos reikalingiems žmonėms. Apie savo gyvenimo kelią jis yra parašęs knygą “Laimės paieškos” (The Pursuit of Happyness). Knyga pelnė didžiulį populiarumą, pagal ją Holivudo režisierius Gabrielis Mučino (Gabrielle Muccino) 2006 metais pastatė filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko garsus aktorius Vilis Smitas (Willard “Will” Smith).

  Iš anglų kalbos vertė Audronė Molytė

  Leave a Reply