KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos | Gary Jennings

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mileda

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS105


 • KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos.pdf
  KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos.epub
  KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos.mobi


  KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos aprašymas

  Aprašymas

  “Balzamo žiedas” (trilogijos “Plėšrūnas” 1-oji knyga)

  Nepanašus į jokį kitą nuotykių ieškotojas – Plėšrūnas… drąsiai pasinėrė į imperijos, kuri buvo tokia pat sugedusi kaip ir didinga, aistras ir smurtą.

  Šviesiaplaukį, pilkaakį gotą pamestinuką vadino tiesiog Tornu. Vyrų ir moterų vienuolynuose netradiciškai susipažinęs su lytiniu gyvenimu, o vėliau keliaudamas po Europą, kurioje ieškojo savo tautos, Tornas įgijo kario įgūdžių ir gebėjimo išlikti išminties. Kadangi slėpė pritrenkiančią paslaptį, jis visur buvo svetimas, bet puikiai nutuokė apie slapčiausius vyrų ir moterų troškimus. Didinguose yrančios imperijos miestuose, Romos legionų mūšių laukuose ir prabangiuose didikų bei karalių rūmuose, Tornas susipažino ir su kilniausiomis, ir su brutaliausiomis žmonių savybėmis.

  Jo neprilygstami nuotykiai prikelia naujam gyvenimui į praeitį nugrimzdusius amžius ir veikėjus, kurių didingiems žygdarbiams ir… nuožmiam kerštui niekas negali prilygti.

  Gary Jennings (1928 09 20 – 1999 02 13) – amerikiečių vaikų ir suaugusiųjų literatūros autorius. Kai 1980 metais išėjusi jo knyga „Actekas” sulaukė itin didelės sėkmės, G. Dženingsas pradėjo rašyti tik istorinius romanus suaugusiesiems. Jis laikomas vienu geriausiu šio žanro XX a. amerikiečių autorių. Rašytojas nevengė atvirai aprašinėti erotines scenas.

  G. Dženingso knygose „Actekas” ir „Acteko ruduo” (jas ketina išleisti leidykla „Mileda”) pasakojama apie actekų imperiją prieš atvykstant ispanams ir jiems užkariavus imperiją.

  “Pas gotus” (trilogijos “Plėšrūnas” 2-oji knyga)

  Atvykęs pas gotus Tornas sutinka savo bičiulį Tiudą, kuris dabar jau yra ostrogotų karalius Teodorikas. Tornas pasiūlo neįprastą būdą išversti Singidunumo miesto, kurį užgrobę laiko sarmatai, vartus, ir už tai pelno hercogo titulą bei maršalo laipsnį. Maršalas Tornas su labai atsakinga misija išsiunčiamas pas imperatorių į Konstantinopolį. Kelionėje jo laukia daug sunkumų ir pavojų…

  “Užkariavimas” (trilogijos “Plėšrūnas” 3-oji knyga)

  Teodorikas išsirengia į žygį, kad nugalėtų karalių Odoacerį ir užkariautų Italiją. Jam talkina naujieji sąjungininkai rugiai, kurių karalius Feva žūsta jau pirmame mūšyje. Naujuoju rugių karaliumi tampa jaunasis princas Fridas, bet ir jis netrukus žūsta nuo išdaviko rankos. Plėšrūniška prigimtis verčia Torną atkeršyti už jaunojo bičiulio mirtį…

  Vertė Donatas Masilionis

  Leave a Reply