KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai | Neil Gaiman

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bonus animus

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS142 • KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai.pdf
  KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai.epub
  KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai.mobi


  KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Šeimos vasara su Neilu Gaimanu: Odas ir šerkšno milžinai + Žvaigždžių dulkės + Gera lemiantys ženklai aprašymas

  Aprašymas

  “Odas ir šerkšno milžinai”Netekęs
  tėvo per nelaimingą atsitikimą, atėjus nesibaigiančiai žiemai, Odas
  paliko patėvio namus. Kai patyręs daug nuotykių pagaliau grįžo, vis dar
  kuklus, bet jau žinodamas, kas yra sėkmė, jam nebegrėsė būti užguitam
  pašaipių bendraamžių.

  „Odas ir šerkšno milžinai“ – miela, ilgesinga ir smagi istorija, kviečianti į pašėlusią, magišką kelionę milžinų ir dievų žemėn.

  Šioje knygoje – ne tik įprasta vikingų berniuko Odo kasdienybė, bet ir
  stebuklais alsuojantys, kalbantys gyvūnai bei nekasdieniai jų nuotykiai.

  Rašytojas Neilas Gaimanas, gimęs 1960 m. Didžiojoje Britanijoje,
  pelnytai vadinamas vienu geriausių šiuolaikinių vaikų literatūros
  kūrėjų, už knygą „Koralaina“ apdovanotas „Hugo“ ir „Nebula“ premijomis.
  Jo parašyta „Kapinių knyga“ įvertinta dviem aukščiausiais
  apdovanojimais, skiriamais vaikų literatūros kūrėjams – „Carnegie Medal“
  ir „Newbery Medal“.

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

  “Žvaigždžių dulkės”

  Šis romanas “Žvaigždžių dulkės” dar kartą patvirtina, jog N. Gaimanui paklūsta įvairiausi literatūros žanrai, stiliai ir kryptys.

  Kai kas “Žvaigždžių dulkes” vadina fantasy žanro kūriniu, bet tai greičiau romantinė gotikinė pasaka suaugusiems, kurioje nėra per pastaruosius metus spėjusios įkyrėti epinės gėrio ir blogio jėgų, tamsos ir šviesos, kovos, bei išmintingus patarimus herojams žarstančių žilabarzdžių burtininkų. Tai romantiškas pasakojimas apie paprasto anglų vaikino kelionę bandant parnešti žvaigždę savo mylimajai.

  Taigi, Tristanas Tornas – jaunas vaikinukas iš Sienos, tipiško Viktorijos laikų kaimelio, kurį nuo gretimos Stebuklų šalies skiria nuolat dviejų vyrų saugoma siena. Visą savo neilgą gyvenimą jis yra įsimylėjęs gražiausią, kaip manė, visoje britų imperijoje mergaitę Viktoriją. Tačiau mėginimas ją pabučiuoti baigėsi pažadu, tai padaryti tik kai atneš jai tuomet iš dangaus nukritusią žvaigždę.

  Taip prasideda ilga Tristano Terno kelionė. Bet žvaigždė rūpi ne jam vienam. Jos ieškoti ima raganų karalienė, norinti pasiimti žvaigždės širdį, ir trys mirusio aštuoniasdešimt antrojo Stormholdo lordo sūnūs, nes ją radęs taps aštuoniasdešimt trečiuoju lordu.

  Siužetas paprastas, bet tik iš pirmo žvilgsnio, mat N. Gaimanui pavyko skaitytoją vesti pilnu nuotykių keliu be jausmo, kad šis kažkur tai jau regėjo. Taip, knyga parašyta fantasy mėgėjams pažįstamu JRR Tolkino bei kitų senosios anglų fantasy kūrėjų stiliumi ir tradicijomis. Autorius to neslepia, knygoje dėkodamas jiems už įkvėpimą.

  Tačiau tai jau XX a. pabaigos fantasy kūrinys, atspindintis ir geriausius žanro pasiekimus, ir skatinantis įvairiausias diskusijas.

  Kai kurie knygos epizodai gali atrodyti žiauroki, bet senosios liaudies pasakos – dar žiauresnės. Kai kam romanas pasirodys pernelyg trumpas – vos pora kartų atsivertei ir baigta, o norėtųsi skaityti mažiausiai 900 puslapių, bet kitam kaip tik patinka, kad autorius palieka daug erdvės skaitytojo vaizduotei.

  Pasirodžius “Žvaigždžių dulkių” ekranizacijai su tokiomis kino įžymybėmis, kaip M. Pfaifer, R. de Niro, romanas išgyvena antrąją skaitytojų susidomėjimo bangą visame pasaulyje. Jo ir filmo gerbėjai kryžiuoja špagas, ginčydamiesi, kas geriau – filmas ar knyga? Pasak vieno N. Gaimano kūrybos gerbėjo “tokių filmų kaip “Žvaigždžių dulkės” daug, o knyga – tik viena”.

  “Gera lemiantys ženklai”

  Kai „Sandmano“ komiksų rašytojas Neilas Gaimanas susideda su fantasy ir fantastikos humoristu Teriu Pratčetu, galima tikėtis visko – netgi Armagedono. Sunku pasakyti, kuris iš autorių yra angelas Azirafalis, pasiųstas į Žemę nukreipti jos gyventojus dieviškąja linkme, o kuris – demonas Kraulis, atsakingas už Ispanijos inkviziciją, nors jai siaučiant drybsojo baruose. Šiaip ar taip, autoriai, kaip ir jų personažai, sudarė paliaubų paktą ir ėmėsi bendro darbo: sustabdyti artėjančią Apokalipsę, o trumpiau – parašyti knygą.

  Ši išmintinga ir linksma knyga “Gera lemiantys ženklai” atskleidė naują puikių rašytojų Terry Pratchetto ir Neilo Gaimano kūrybos pusę – ji yra tamsesnė, gilesnė, joje piktinamasi tuo, ką žmonės gali padaryti žmonėms, ir didžiuojamasi tuo, kaip žmonės gali pagelbėti vienas kitam.

  Iš tikrųjų, knyga “Gera lemiantys ženklai” juokinga, bet juokavimas nėra tikslas, joje svarbus išskirtinis pasakojimas ir žmonės.

  Iš anglų kalbos vertė Adas Macevičius, Elena Macevičiūtė

  Leave a Reply