KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 pdf, epub, mobi

KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 | Stephen King, Peter Straub

Atsisiųsti knygą KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eridanas

 • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS36 • KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2.pdf
  KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2.epub
  KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2.mobi


  KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos KOMPLEKTAS. Talismanas 1 + Talismanas 2 aprašymas

  Aprašymas

  “Talismanas 1”

  Džekas Sojeris leidžiasi kelionėn, kurios tikslas – išganingas mistinis Talismanas, galintis išgelbėti mirtinai sergančią dvylikamečio berniuko motiną. Ir ne tiktai ją. “Keliaujantį Džeką” bematant įtraukia fantasmagoriškas klajokliškų nuotykių sūkurys: tarsi kaleidoskope ima mainytis realaus ir paralelinio pasaulio vaizdai su šiurpą keliančiomis pamėklėmis ir nežabotos fantazijos regėjimais.

  “Talismanas 2”

  Riba tarp realaus šiuolaikines Amerikos pasaulio ir paralelinio, Teritorijomis vadinamo, antipasaulio vis siaurėja, o Džekui Sojeriui pasiekti savo tikslą, išsvajotąjį Talismaną, darosi vis sunkiau – kylanti pasakojimo įtampa žada jo žūtbūtinę ir lemiamą kovą su demonišku Blogiu.

  Leave a Reply