Komunikacinio dizaino pradmenys pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Komunikacinio dizaino pradmenys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 78
 • ISBN ar kodas: 9786094578120


 • Komunikacinio dizaino pradmenys.pdf
  Komunikacinio dizaino pradmenys.epub
  Komunikacinio dizaino pradmenys.mobi


  Komunikacinio dizaino pradmenys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Komunikacinio dizaino pradmenys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Komunikacinio dizaino pradmenys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Komunikacinio dizaino pradmenys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Komunikacinio dizaino pradmenys aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Komunikacinio dizaino pradmenys” pateikiami vizualinės komunikacijos elementai, apimantys vizualinį dizainą, reklamą, iliustravimą, šrifto kultūrą, informacinę architektūrą. Atskiruose skyriuose “Kolorimetrija“ ir “Logotipo dizainas“ pateikiama spalvų valdymo ir matavimo teorija ir logotipo sukūrimo principai.

  Visa knygos “Komunikacinio dizaino pradmenys” medžiaga naudinga ne tik pradedantiems praktinę veiklą komunikacinio dizaino specialistams, ji taip pat pravers ir įvairių specialybių studentams bei specialistams, atliktiems kursinių, baigiamųjų ar kitų rašto darbų apipavidalinimą.

  Leave a Reply