Konservavimas. Lengvai ir paprastai pdf, epub, mobi

Konservavimas. Lengvai ir paprastai |

Atsisiųsti knygą Konservavimas. Lengvai ir paprastai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Terra Publica

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786094730092


 • Konservavimas. Lengvai ir paprastai.pdf
  Konservavimas. Lengvai ir paprastai.epub
  Konservavimas. Lengvai ir paprastai.mobi


  Konservavimas. Lengvai ir paprastai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Konservavimas. Lengvai ir paprastai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Konservavimas. Lengvai ir paprastai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Konservavimas. Lengvai ir paprastai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Konservavimas. Lengvai ir paprastai aprašymas

  Aprašymas

  Ar konservavimas – sudėtingas dalykas?

  Išmanant pagrindinius principus maisto produktų konservavimas tampa visai paprastas, lengvas ir, žinoma, naudingas.

  Gamindami namuose ne tik sutaupysite – konservuodami tinkamais būdais ir naudodami priedus pasigaminsite sveikesnių konservuotų produktų. Be to, daugelis jų – tai jau paruoštas patiekalas, kurį galima iš karto valgyti. Vadinasi, tai patogu ir praktiška: vieną kartą sugaišę daugiau laiko sutaupysite jo ruošdami pietus ar vakarienę.

  Knygoje “Konservavimas. Lengvai ir paprastai” rasite, kokių konservų galima pasigaminti kaitinant maisto produktus aukštoje temperatūroje, ką ir kaip marinuoti, šaldyti, džiovinti, rauginti, kaip produktus konservuoti su cukrumi, ir daugiau kaip 150 puikių receptų!

  “Konservavimas. Lengvai ir paprastai” – tai puikus konservavimo vadovas norintiems namuose konservuoti lengvai ir paprastai! Praktiška, skanu, sveika!

  Leave a Reply