Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima pdf, epub, mobi

Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima | Sud. Eglė Lukėnaitė-Griciuvienė

Atsisiųsti knygą Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 22×28, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9789955415930


 • Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima.pdf
  Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima.epub
  Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima.mobi


  Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima aprašymas

  Aprašymas

  Jonas Jablonskis – humanitaras, kalbininkas, mokytojas – buvo viena iškiliausių lietuvių tautos asmenybių. Meilę Lietuvai ir gimtajai kalbai lyg testamentu paliko savo gyvenimu.

  Konstancija ir Jonas Jablonskiai naujojo Lietuvos valstybingumo priešaušryje, tautos atbudimo, tautinio susivokimo laikais buvo vieni didžiųjų židinio kurstytojų, savo veikla ir darbais raiškiai prisidėję prie tautos savasties puoselėjimo. Ši gausiai iliustruota knyga “Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima” – apie Konstancijos ir Jono Jablonskių šeimą, apie juos pačius ir apie jų vaikus, gimines, kai kuriuos bičiulius.

  Knygos “Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima” pagrindą sudaro laiškai bei nuotraukos, kurios ne tik priartina praėjusio laiko veidus, bet dažnai ir pačios pasakoja savo kalba.

  Leave a Reply