Kontroliuokite svorį mintimis pdf, epub, mobi

Kontroliuokite svorį mintimis | Martin Ingvar, Gunilla Eldh

Atsisiųsti knygą Kontroliuokite svorį mintimis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786090102602 • Kontroliuokite svorį mintimis.pdf
  Kontroliuokite svorį mintimis.epub
  Kontroliuokite svorį mintimis.mobi


  Kontroliuokite svorį mintimis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kontroliuokite svorį mintimis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kontroliuokite svorį mintimis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kontroliuokite svorį mintimis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kontroliuokite svorį mintimis aprašymas

  Aprašymas

  Ar jums nepavyko pasiekti normalaus ir stabilaus svorio? Nieko keista, jei taikote tik į kūną nukreiptus liesėjimo būdus! Turite žinoti, kad kai kurios smegenų dalys atsirado tais laikais, kai žmogus, kaip ir kiti gyvūnai, buvo plėšrūnas, ir trūko maisto. Todėl jūs nekalti dėl savo apkūnumo, bet atsakote už padarinius, jei nemėginsite keisti savo įpročių. Visi gali pasikeisti, nors nevienodai ir skirtingu tempu.

  Evoliucija pasirūpino, kad organizmas puikiai susitvarkytų su bado ir skurdžios mitybos rizika. Tačiau šiais laikais, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo maisto, mūsų kūnas nebesusigaudo, kas vyksta. Negana to, mažai judame, o norėdami sulieknėti griebiamės alinančių dietų. Tada smegenys, “prisiminusios” evoliuciją, puola signalizuoti ląstelėms, kad yra krizė, ir organizmas ima taupyti. Viena aišku – niekas nepakelia nuolatinio netaisyklingos mitybos derinio su per mažu fiziniu aktyvumu. Antsvoris plaka ne tik kūną, bet ir smegenis bei psichiką. O kas atsitinka žmogui, kuris per daug sveria, yra apimtas įtampos, negali normaliai išsimiegoti, kenčia nuo blogos nuotaikos? Ir kaip pagaliau suvokti pagrindinius svorio dėsnius? Apie tai ši knyga.

  Integratyviosios medicinos profesorius Martinas Ingvaras tiria smegenų atlygio sistemą ir jos poveikį mūsų elgesiui.
  Medicinos žurnalistė Gunilla Eldh domisi valgymo įpročių ir nutukimo epidemijos tyrimais bei publikuoja savo straipsnius dienraštyje “Dagens Nyheter”.

  Leave a Reply