Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo pdf, epub, mobi

Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo | Tony Abbott

Atsisiųsti knygą Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090117842


 • Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo.pdf
  Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo.epub
  Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo.mobi


  Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo aprašymas

  Aprašymas

  Visame pasaulyje didžiulio populiarumo sulaukęs pasakojimas “Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo” apie nuotykius, į kuriuos įsitraukia keturi bičiuliai – Veinas, Lilė, Darelas ir Beka.
  Gavę paslaptingą laišką, jie leidžiasi į kelionę per visą pasaulį, pasiryžę surasti prieš kelis šimtmečius garsaus astronomo Mikalojaus Koperniko atokiausiuose Žemės kampeliuose išslapstytas laiko mašinos dalis (dvylika relikvijų), kurios, patekusios į blogas rankas, galėtų pražudyti pasaulį. Draugai turės labai paskubėti, nes į relikvijų medžioklę išsiruošė ir piktadarė Galina Krauzė su savo galinguoju riterių ordinu.
  Relikvijas surasti nebus paprasta – kur jos paslėptos, draugai sužinos tik įminę ne vieną painų galvosūkį, mįslę ir radę atsakymus į keisčiausias užuominas. Ieškant Koperniko relikvijų, jų laukia ir dar šis tas – tai pažintis su paslaptinguoju žvaigždžių ir žvaigždynų pasauliu.

  Tony Abbott (Tonis Ebotas, g. 1952) – amerikiečių rašytojas, jau parašęs beveik šimtą knygų vaikams. Šiuo metu gyvena Konektikute kartu su žmona, dviem dukterimis ir dviem šunimis. Daugiau apie rašytoją ir jo knygas galite sužinoti apsilankę internetiniame tinklalapyje www.tonyabbottbooks.com

  Iš anglų k. vertė Aurelija Jucytė

  Leave a Reply