Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 138
 • ISBN ar kodas: 9955-428-60-0 • Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės.pdf
  Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės.epub
  Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės.mobi


  Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės aprašymas

  Aprašymas

  “Korupcija aukštosiose mokyklose: požiūriai, problemos, sprendimo galimybės” – tai metodinė priemonė aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams. Leidinyje pristatomas dvejų metų projekto “Korupcijos prevencija šviečiant, informuojant bei sąmoninant visuomenę” rezultatas – dėstomųjų dalykų programos ir išplėstiniai paskaitų planai, atspindintys antikorupcinio ugdymo galimybes socialinių mokslų studijų programose. Projektas, kurį rėmė Jungtinių Tautų Vystymo programa ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė, buvo vykdomas atsižvelgiant į Nacionalinės kovos su korupcija programos nuostatas.
  Leidinio skaitytojai galės ne tik pasinaudoti parengtomis mokymo programomis, bet ir ras daugiau informacijos apie korupciją, jos išplitimą pasaulyje ir Lietuvoje, apie šį reiškinį aukštojo mokslo sistemoje, dėstytojų ir studentų požiūrį į korupciją ir jos sampratą.

  Leave a Reply