Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas pdf, epub, mobi

Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas | Dean Lorey

Atsisiųsti knygą Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786094032387


 • Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas.pdf
  Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas.epub
  Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas.mobi


  Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Košmarų akademija, 3 knyga. Pabaisų karas aprašymas

  Aprašymas

  Kova be teisės pralaimėti
  Monstrai, kurie slepiasi po Tavo lova, yra tikri!
  Tačiau nebijok – Košmarų akademijoje išmoksi, kaip suvaldyti savo sapnus ir sunaikinti monstrus, kurie kėsinasi žengti į Tavo pasaulį.
  Kengyros, mėgdžiotojai, gremlinai ir dar blogesni monstrai laisvai siaučia pasaulyje. Dar niekada Žemei nebuvo iškilusi tokia grėsmė. Vardiniams pavyko išsikviesti Košmarų karalienę, tokią šiurpią ir galingą pabaisą, kad ją sulaikyti pajėgs tik vienas žmogus – Aukos kardu ginkluotas Čarlis Bendžaminas. Tačiau ypatingomis galiomis apdovanotas berniukas nepasieks garsiojo ginklo be bičiulių Teodoro, Violetos ir Bruk pagalbos, o auka, kurią jiems teks paaukoti, dar kraupesnė už alkanųjų lipniaspjaudžių pilną kambarį…
  Burtus, stebuklus ir magiją dievinantiems skaitytojams – trečioji istorijos Košmarų akademija dalis Pabaisų karas. Dar daugiau kraują stingdančių nuotykių, paslapčių ir monstrų nei pirmosiose dalyse Pabaisų medžiotojai ir Monstrų kerštas.

  Leave a Reply