Kosmetologijos užrašai, I dalis pdf, epub, mobi

Kosmetologijos užrašai, I dalis | Silvita Vasiliauskienė

Atsisiųsti knygą Kosmetologijos užrašai, I dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ciklonas

 • Išleidimo metai: 2004
 • Puslapių skaičius: 117
 • ISBN ar kodas: 9955-497-44-0


 • Kosmetologijos užrašai, I dalis.pdf
  Kosmetologijos užrašai, I dalis.epub
  Kosmetologijos užrašai, I dalis.mobi


  Kosmetologijos užrašai, I dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kosmetologijos užrašai, I dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kosmetologijos užrašai, I dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kosmetologijos užrašai, I dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kosmetologijos užrašai, I dalis aprašymas

  Aprašymas

  Ši metodinė knyga “Kosmetologijos užrašai”, skirta studentams, studijuojantiems pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų Kosmetologijos studijų programą, kosmetikams – praktikams, norintiems papildyti savo turimas žinias.

  Metodinė knyga “Kosmetologijos užrašai” sudaryta iš dviejų skyrių: bendrosios kosmetologijos ir kosmetinės chemijos bei medžiagotyros. Parengta medžiaga apima nemaža temų, duodančių supratimą apie tai, kas yra kosmetologijos mokslas ir koks jo ryšys su medicinos mokslais, koks yra kosmetikos darbo objektas ir pagrindiniai darbo uždaviniai, apie odos sandarą ir jos funkcijas bei jų sutrikimus, kokie yra odos tipai ir pagal kokius kriterijus oda skirstoma į atskirus tipus, kokie procesai vyksta odoje priklausomai nuo vidinių ir išorinių faktorių, nuo ko priklauso odos senėjimas ir kas vyksta jo metu.
  Mokomoji knyga leis suvokti, kas tai yra odos kosmetologinė anamnezė ir diagnozė, kokia yra kosmetinių preparatų sudėtis, kokie aparatai naudojami kosmetologijoje. Šiuose “Kosmetologijos užrašuose” nekalbama apie kosmetinių procedūrų atlikimo metodikas, nes tai yra “Kosmetologijos užrašų” antroje knygoje.

  Leave a Reply