Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne pdf, epub, mobi

Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne | Otfried Preusler

Atsisiųsti knygą Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786090113523 • Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne.pdf
  Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne.epub
  Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne.mobi


  Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne aprašymas

  Aprašymas

  Keturiolikmetis našlaitis Krabatas tarp Naujųjų metų ir Trijų karalių su draugais keliauja iš kaimo į kaimą. Galiausiai jis neatsispiria sapne girdimam magiškam balsui, kviečiančiam tapti jį Juodosios mokyklos mokiniu Kozelio raisto malūne. Pas malūnininką, jo poną ir mokytoją dirba ir Slaptųjų menų mokosi dvylika gizelių. Vienam iš jų kasmet lemta mirti – vietoj mokytojo, kuris šitaip išlošia dar vienus gyvenimo metus. Krabatas ilgainiui sužino, kad išvengti tokios lemties galima tik vienu būdu…

  Jaunimui skirta apysaka „Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne“ – Otfrydo Proislerio, vieno žymiausio vokiečių vaikų rašytojo, kūrybos viršūnė. Joje pasakojama apie burtininko mokiniu tapusio vaikino Krabato gyvenimą užburtame malūne, įtaigiai vaizduojamas tamsiųjų jėgų valdomas pasaulis, į kurį patekęs turi atsisakyti laisvės, o draugystė ir meilė gali kainuoti netgi gyvybę.

  Iš vokiečių k. vertė Teodoras Četrauskas

  Leave a Reply