Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) pdf, epub, mobi

Kraujo burtai (3-oji serijos

Atsisiųsti knygą Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955135586


 • Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga).pdf
  Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga).epub
  Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga).mobi


  Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kraujo burtai (3-oji serijos “O’Dvajeriai” knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Nora Roberts “New York Times” buvo išrinkta populiariausia autore, kuri yra parašiusi daugiau kaip 170 romanų. Išleista daugiau kaip 300 milijonų šios autorės knygų egzempliorių, todėl galima teigti, kad šiandien ji neginčijamai yra viena mėgstamiausių moterims skirtų romanų rašytojų

  Branos o’Dvajer parduotuvėlė „Juodosios Raganos“ – tikras moterų rojus, kur galima įsigyti pačios šeimininkės magiškomis rankomis pagamintų dieviškai kvepiančių muilų, kremų, losjonų, žvakių ir kitų kūnui ir sielai džiaugsmą teikiančių mažmožių.

  Ir Branai sekasi ne tik verslas – ją, dvasiškai tvirtą, be galo darbščią ir pasiaukojančią, myli visi šeimos nariai, giminaičiai, be jo gydymo paslaugų ir patarimų sunkiai išsiverstų ir kaimynai.

  Ją myli ir Finas Biurkas. Ir jau labai seniai. Ji taip pat Finą myli visa širdimi, deja, bendrą ateitį kurti trukdo painios jų šeimų istorijos. Kadaise Branos atstumtas Finas ilgam išvyko, tačiau kai grįžo, suprato, kad jųdviejų jausmai neišblėso.

  Tuo metu tamsiųjų jėgų grėsmė Branai ir jos artimiesiems kasdien vis didėja, ir Finas, pasitelkęs savo magiškąsia galias, ištikimybę ir drąsą, pasiryžęs padėti nugalėti piktąjį raganių, kuris nuo neatmenamų laikų persekioja jo mylimosios giminę.

  Iš anglų kaklbos vetė Rasa Stašytė

  Leave a Reply