Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga pdf, epub, mobi

Kraujo pažadas. Ciklo

Atsisiųsti knygą Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21,3×14,3, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090102800 • Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga.pdf
  Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga.epub
  Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga.mobi


  Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kraujo pažadas. Ciklo “Vampyrų akademija” 4-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  Ar Rouz užteks ryžto ištesėti duotą pažadą?
  Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną valdyti dvasios elementą. Ją nuolat reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške…
  Pastarasis strigojų išpuolis prieš Akademiją buvo itin baisus ir nusinešė nemažai gyvybių. Negana to, keletą aukų strigojai paėmė nelaisvėn, o sergėtoją Dimitrijų pavertė strigojumi… Kartą Dimitrijus sakė verčiau mirsiąs nei tapsiąs vienu iš jų, todėl dabar Rouz turi palikti geriausią draugę Lisą, kurią buvo prisiekusi saugoti kad ir kas nutiktų, ir ištesėti Dimitrijui duotą pažadą. Bet kaip nužudyti tą, kurį myli labiau už gyvenimą?
  Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.

  Leave a Reply