Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai pdf, epub, mobi

Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai | Raimonda Joskaudienė

Atsisiųsti knygą Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786094371172


 • Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai.pdf
  Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai.epub
  Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai.mobi


  Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kreditoriaus teisių užtikrinimo ir gynimo būdai aprašymas

  Aprašymas

  Ar kilusį ginčą galima išspręsti taikiai, ar jau privalu kreiptis į teismą? Kokie galimi ikiteisminiai sprendimo būdai? Kokios rūšies ieškinį ar pareiškimą pasirinkti, kad ginčas būtų išspręstas per trumpiausią laiką ir kuo pigiau? Ir dar daugybė klausimų, kuriuos keliame, kai susiduriame su kreditoriaus teisių gynimu ir apsauga.

  Šioje knygoje pirmą kartą išsamiai nagrinėjami visi galimi kreditoriaus teisių užtikrinimo, apsaugos ir gynimo būdai, pateikiama pavyzdžių, aptariama teismų praktika, teoriniai aspektai, realios ir galimos gyvenimiškos situacijos.

  Ši knyga skirta tiems, kurių praktinė veikla susijusi su sutarčių ir sandorių sudarymu, skolų išieškojimu, ginčo teisena ar tiems, kurie norėtų susigaudyti, kokiais būdais ir kaip tinkamai apsaugoti ar apginti teises.

  Leave a Reply