Krikštatėvis pdf, epub, mobi

Krikštatėvis | Mario Puzo

Atsisiųsti knygą Krikštatėvis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9955-08-439-1


 • Krikštatėvis.pdf
  Krikštatėvis.epub
  Krikštatėvis.mobi


  Krikštatėvis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Krikštatėvis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Krikštatėvis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Krikštatėvis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Krikštatėvis aprašymas

  Aprašymas

  Per visą pasaulį nuskambėjęs Mario Puzo romanas – tai ištisa Korleonių šeimos epopėja. Meilė ir mirtis, garbės troškimas ir nusižeminimas persipina ir išsilieja į žūtbūtinę kovą už savo tvirtą vietą tarp mafijos galiūnų. Tai romanas, pulsuojantis dramatizmu, žiauriu pykčiu ir baime. Rašytojas įveda mus į smurtu užkrėstą mafijos pasaulį ir jos gaujų karus. Jis parodo teismus, kai teisiama šūviais ir kankinimais.
  Krikštatėvis – mafijos vadas Vitas Korleonė, geraširdiškas despotas, kelyje į valdžią nesustojęs prieš nieką. Jis draugiškas, teisingas, protingas ir… žiauriausias gaujos vadas visoje Cosa Nostra.
  Krikštatėvio vadavietė – tvirtovė Long Ailende, iš čia jis valdo milžinišką pagrindinę imperiją, kuriai priklauso reketas, lošimai, lažybos. Tironas, šantažuotojas, žudikas – jis dovanoja savo draugystę (niekas nedrįsta jos atstumti), atlygina neteisybes (net nužudymas nėra per didelė “teisingumo” kaina). Jo įtaka siekia visus JAV visuomenės sluoksnius, nuo patruliuojančio policininko iki aukščiausios valdžios.
  M. Puzo pristato mums nepaprastą vyrų ir moterų galeriją, parodo feodaliniais principais valdomą mafiozų pasaulį.

  Leave a Reply