Kristalų galia pdf, epub, mobi

Kristalų galia | Roma Dragūnienė

Atsisiųsti knygą Kristalų galia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 187
 • ISBN ar kodas: 9786098050271 • Kristalų galia.pdf
  Kristalų galia.epub
  Kristalų galia.mobi


  Kristalų galia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kristalų galia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kristalų galia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kristalų galia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kristalų galia aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga – tai vadovas po nepaprastą akmenų pasaulį. Joje pateikta išsami informacija apie kelis šimtus labiausiai paplitusių kristalų, nurodytos jų gydomosios savybės, sąsajos su čakromis ir Zodiako ženklais. Knyga atskleidžia, kad kristalų naudojimo sritis yra ne vien papuošalų gamyba – kristalai gydo, harmonizuoja aplinką, valo energinius laukus ir apskritai yra nuostabūs žmogaus palydovai.
  Knygos autorė Roma Dragūnienė su akmenimis draugauja jau dvylika metų ir dabar dalijasi su jumis savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais, pasakoja nuostabias istorijas, kurios padės jums nepaklysti nepaprastame akmenų pasaulyje. Draugystė su akmenimis visiškai pakeitė autorės gyvenimą – jis tapo saugesnis, jame atsirado daugiau išminties, meilės ir sąmoningumo.

  Leave a Reply