Kristus – mūsų Išganytojas pdf, epub, mobi

Kristus - mūsų Išganytojas | Elena Vait

Atsisiųsti knygą Kristus – mūsų Išganytojas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Amžinoji uola

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789986495840 • Kristus – mūsų Išganytojas.pdf
  Kristus – mūsų Išganytojas.epub
  Kristus – mūsų Išganytojas.mobi


  Kristus – mūsų Išganytojas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kristus – mūsų Išganytojas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kristus – mūsų Išganytojas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kristus – mūsų Išganytojas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kristus – mūsų Išganytojas aprašymas

  Aprašymas

  Autorė E. Vait aprašo Kristaus, mūsų Išganytojo, žemišką gyvenimo istoriją – nuo Jėzaus gimimo iki prisikėlimo, užžengimo dangun ir pažado sugrįžti antrąkart. Iš meilės žmogui iškeitęs dangaus turtus į žemišką skurdą ir pasirinkęs sunkų gyvenimą bei gėdingą mirtį, Jėzus trokšta, kad kiekvienas iš mūsų galiausiai galėtų gyventi su Juo dangiškuose namuose.

  Knyga “Kristus – mūsų Išganytojas” parašyta labai paprasta kalba, todėl tiks ir jaunesnio, ir vyresnio amžiaus skaitytojams.

  “Neišsemiamas Jėzaus gyvenimo pavyzdys įkvėpdavo mokslininkų plunksną ir oratorių liežuvį. Bet geriausiai Jo gyvenimo istorija pasakojama vaikiška kalba. Stebuklingi įvykiai nereikalauja žmogiško pagražinimo, jų šlovė viršija žmogaus meną, jie savo spindesiu švyti už viską ryškiau.
  Šios knygos puslapiuose nesistengiama dirbtinai pagražinti įvykių. Knygos autorė, skatinama gilaus tų įvykių suvokimo, juos perteikia vaikų kalba. Savo paprastumu šis pasakojimas kalba ne tik vaikų ir jaunuolių širdims, bet išsakomas mums visiems žinomos giesmės žodžiais: „Pasakyk man gerąją naujieną taip paprastai, kaip vaikams.“ Tegul skaitytojas ją priima paprastai ir su tyru tikėjimu.”

  Autorė

  Iš anglų kalbos vertė R. Mieliulytė, V. Vanagienė

  Leave a Reply