Kryžiuočių auksas pdf, epub, mobi

Kryžiuočių auksas | David Gibbins

Atsisiųsti knygą Kryžiuočių auksas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9955380764 • Kryžiuočių auksas.pdf
  Kryžiuočių auksas.epub
  Kryžiuočių auksas.mobi


  Kryžiuočių auksas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kryžiuočių auksas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kryžiuočių auksas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kryžiuočių auksas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kryžiuočių auksas aprašymas

  Aprašymas

  David Gibbins (Deividas Gibinsas, g. 1962 m.) – povandeninės archeologijos specialistas. Apgynęs disertaciją Kembridžo universitete, dėstė archeologiją Didžiosios Britanijos ir kitų šalių universitetuose, pelnė pasaulinį pripažinimą nuskendusių senovės miestų ir sudužusių laivų tyrinėjimo srityje. Daugelio ekspedicijų, tiriančių povandeninio pasaulio paslaptis visame pasaulyje, dalyvis. Lietuvių skaitytojams jau pažįstamas kaip romano „Atlantida“ autorius.
  Kryžiuočių auksu dažniausiai vadinama kryžiuočių labiausiai vertinta brangenybė. Manoma, kad tai buvusi Menora – didinga auksinė septynšakė žvakidė, septyniasdešimtais mūsų eros metais romėnų pagrobta iš žydų Šventyklos Jeruzalėje. Ši brangenybė savo verte prilygo Šventajam Graliui ir Sandoros skryniai, o vienintelis žinomas jos atvaizdas yra išlikęs ant Tito arkos Romoje. Paskutinio kruvino kryžiuočių konflikto metu Menora buvo išgabenta į Konstantinopolį ir dingo be pėdsakų. Niekas tiksliai nežino, kur ji yra dabar. Kai kurie žydų aktyvistai įtaria, kad Menora slepiama Vatikane, dar kiti mano, jog ją ištiko kur kas kurioziškesnis likimas…
  Iš nuotykių romano „Atlantida“ skaitytojams pažįstamas archeologas Džekas Hovardas ir jo komanda vandens gelmėse netoli Stambulo aptinka Menoros pėdsakų. Archeologai nedelsdami imasi tyrimo, nuvesiančio net iki Arkties vandenyno ir Meksikos. Tačiau jie nėra vieninteliai, išsiruošę ieškoti kryžiuočių aukso..
  Laikas tiksi Hovardo nenaudai ir įtampa auga su kiekviena diena. Ar istorija atskleis Hovardui ir jo bendražygiams vieną tamsiausių savo paslapčių? Ar jiems pavyks apginti Menorą nuo visam pasauliui grėsmę keliančių konkurentų?

  Leave a Reply