Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai pdf, epub, mobi

Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai | William Paul Young

Atsisiųsti knygą Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 13×18, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786090112663 • Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai.pdf
  Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai.epub
  Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai.mobi


  Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai aprašymas

  Aprašymas

  “Kryžkelės. Mintys kiekvienai dienai” – tai kiekvienai metų dienai skirti apmąstymai apie tikėjimą ir prasmingos citatos iš Wm. Paulo Youngo „Kryžkelių“.
  Išskirtinio populiarumo „Trobelės“ autorius privers jus stabtelėti šiandien be galo skubančiame pasaulyje, padrąsins, įkvėps ir pakylės.

  „Mes visi gyvename tame pačiame stebuklų ir žaizdų pasaulyje, bet dažnai atrodo, tarsi kiekvienas būtume įsikūrę skirtingose visatose, paralelinėse ir niekaip nesusikertančiose. Mes sukurti bendruomenės ir bendruomenei ir vis tiek esame linkę būti vieni, išskirtiniai.“
  Wm. Paul Young

  Iš anglų k. vertė Liudvikas Gadeikis

  Leave a Reply