Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) pdf, epub, mobi

Kultūra - tai kūnas (serija

Atsisiųsti knygą Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Apostrofa

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 199
 • ISBN ar kodas: 9786096205060


 • Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”).pdf
  Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”).epub
  Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”).mobi


  Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kultūra – tai kūnas (serija “Teatro tekstų biblioteka”) aprašymas

  Aprašymas

  XX amžiaus teatro palikimas – Teatro tekstų biblioteka – tai serija knygų, supažindinančių skaitytojus su žymiausiais pasaulio teatro kūrėjais bei jų tekstais, turėjusiais įtakos teatro raidai ir pokyčiams. Serija skiriama visiems, kurie studijuoja teatro meną ir domisi jo istorija bei dabartimi.

  Tadashis Suzukis (g. 1939) – tarptautinį pripažinimą pelnęs japonų teatro režisierius, mokytojas, iškilus mąstytojas, įkvėpęs daugybę šiuolaikinio teatro kūrėjų visame pasaulyje. Ne vieną dešimtmetį jis tyrinėja įvairias teatro formas nuo no, kabukio ir graikų dramos iki Shakespeareb klasikinių veikalų ir Čechovo ar Becketto moderniosios dramaturgijos. Šio ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas – teatro universalumo ir transformacinių galių giluminis suvokimas, kuriuo autorius dalijasi šioje knygoje “Kultūra – tai kūnas”.

  Į rinkinį įeina svarbiausi Suzukio tekstai, parašyti per pastaruosius keturiasdešimt metų: garsiąją Suzukio aktorių ruošimo metodiką papildantys „Apie režisūrą” ir „Apie vaidybą”; anksčiau parašytą „Pėdų gramatiką” papildantis „Kultūra – tai kūnas”; mintys, pasižymėtos statant „Trojietes” ir „Karalių Lyrą”.
  Kituose tekstuose nagrinėjama teatro trupės struktūra, teatro erdvės kūrimas ir išnaudojimas, kultūrinių bei nacionalinių ribų peržengimas siekiant sukurti universalius meno kūrinius.
  Knygos “Kultūra – tai kūnas” pabaigoje Suzukis atsako į savo mokinių ir sekėjų klausimus.

  Iš anglų kalbos vertė Kristina Savickienė

  Leave a Reply