Kur auga lotosai pdf, epub, mobi

Kur auga lotosai | Thich Nhat Hanh

Atsisiųsti knygą Kur auga lotosai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 149
 • ISBN ar kodas: 9786094661419


 • Kur auga lotosai.pdf
  Kur auga lotosai.epub
  Kur auga lotosai.mobi


  Kur auga lotosai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kur auga lotosai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kur auga lotosai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kur auga lotosai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kur auga lotosai aprašymas

  Aprašymas

  Thich Nhat Hanh (Tik Niat Hanas) šiandien yra vienas žinomiausių dzenbudizmo mokytojų pasaulyje. Į perkamiausiųjų sąrašus pateko jo knygos “Laimė” (Happiness) ir “Ramybė su kiekvienu žingsniu” (Peace is Every Step). Jis gyvena pietvakarių Prancūzijoje, Slyvų kaimelyje, ten sodininkauja, rašo ir moko kitus meno gyventi sąmoningai.

  Visi norime būti laimingi. Nesuskaičiuotume knygų ir mokytojų, kurių tikslas yra padėti žmonėms būti laimingesniems. Tačiau vis tiek visi kenčiame.

  Knygoje „Kur auga lotosai“Thich Nhat Hanhas pasiūlo būdų permainyti kančią į tikrą džiaugsmą ir suteikia tam reikiamo įkvėpimo. Jis dalijasi patirtimi: kaip kasdieniame gyvenime, atlikdami dvasinę praktiką – liovęsi bėgti, kvėpuodami sąmoningai ir gerai susitelkdami, – galime kurti sąmoningumo energiją. Turėdami šios energijos, galime priimti emocinį ir kūno skausmą ir jį numalšinti, o tai tuojau pat suteikia palengvėjimo, laisvės ir giedros.

  Knygoje supažindinama su būdais, kaip neprarasti sąlyčio su kančia ir jai nepasiduoti. „Mokėdami pasirūpinti savo kančia, – sako Thich Nhat Hanhas, – kankinamės mažiau, daug mažiau.“ Thich Nhat Hanhas su jam būdingu aiškumu ir humoru padeda suvokti savyje ir aplink save esant stebuklus, kuriuos laikome savaime suprantamais, ir moko būti iš tikrųjų laimingiems.

  Iš anglų kalbos vertė Vytautas Grenda

  Leave a Reply